"To jest totalna bzdura"

Aktor nawet nie chce dementować plotek o romansie z Górniak, bo uważa, że nie ma czego. Ale liściki były. Wideo.
"To jest totalna bzdura" Karolak nawet nie chce dementować plotek o romansie z Górniak. Tomek Karolak zasiadł w jury w "JOŚ". Wraz z innymi jurorami przesyłali sobie pod stołem liściki. Romans? Nie! Oczywiście jechali po uczestnikach Tomek Karolak dwa tygodnie temu był specjalnym gościem programu "Jak Oni Śpiewają", w którym wcielił się rolę Jurora. I tak sobie zasiadł w wygodnym fotelu jurorskim, obok Eli Zapendowskiej , Rudiego Schuberta oraz Edyty Górniak. Plotki głosiły, że podczas programu, Edyta z Tomkiem zaczęli flirtować i słać sobie liściki. Media szybko podchwyciły temat i zrobiła się z tego niezła zadyma. Karolak pytany o incydent, mówi, że to totalna bzdura, ale... liściki sobie pisali. I to nie tylko z Edytą, ale również z Rudim. I wszystko jasne. Jak myślicie, co było tematem przewodnim na karteczkach? Bo przecież nie wymieniali się poglądami na temat marności życia? Oczywiście jechali po uczestnikach. Dokładnie jak za czasów szkolnych. Kto z nas nie pisał sobie "liścików" na lekcjach? To teraz przypomnijcie sobie, co tam wypisywaliście a będziecie mieli obraz tego, o czym pisała Edyta Górniak z Karolakiem i Rudim.

 

Tomek Karolak dwa tygodnie temu był specjalnym gościem programu "Jak Oni Śpiewają", w którym wcielił sie rolę Jurora. I tak sobie zasiadł w wygodnym fotelu jurorskim, obok Eli Zapendowskiej , Rudiego Schuberta oraz Edyty Górniak .

 

Plotki głosiły, że podczas programu, Edyta z Tomkiem zaczęli flirtować i słać sobie liściki. Media szybko podchwyciły temat i zrobiła się z tego niezła zadyma. Karolak pytany o incydent, mówi, że to totalna bzdura, ale... liściki sobie pisali. I to nie tylko z Edytą, ale również z Rudim. I wszystko jasne. Jak myślicie, co było tematem przewodnim na karteczkach? Bo przecież nie wymieniali się poglądami na temat marności życia? Oczywiście jechali po uczestnikach. Dokładnie jak za czasów szkolnych. Kto z nas nie pisał sobie "liścików" na lekcjach? To teraz przypomnijcie sobie, co tam wypisywaliście a będziecie mieli obraz tego, o czym pisała Edyta Górniak z Karolakiem i Rudim.