Doda rusza na podbój Europy?

To już nie plotki. Doda naprawdę planuje podbój Europy...
Doda podbije Europę? To już nie plotki. Doda naprawdę planuje podbój Europy... Nieoficjalnie wiadomo, że Doda ma w planach nagranie nowej płyty w Mediolanie w przyszłym roku. Piosenkarka podbój Europy planuje przez Internet Doda już się nie kryje z tym, że zamierza podbić zagraniczne rynki muzyczne. Kilka dni temu pojawiła się jej oficjalna strona w sieci w całkowicie odświeżonym wizerunku. Rabczewska zafundowała sobie ją aż w czterech wersjach językowych. Czyżby plotki na temat nagrywania płyty we Włoszech się potwierdziły? Nieoficjalnie wiadomo, że Doda ma w planach nagranie nowej płyty w Mediolanie w przyszłym roku. Jak widać piosenkarka podbój Europy planuje przez Internet.


Doda już się nie kryje z tym, że zamierza podbić zagraniczne rynki muzyczne. Kilka dni temu pojawiła się jej oficjalna strona w sieci w całkowicie odświeżonym wizerunku. Rabczewska zafundowała sobie ją aż w czterech wersjach językowych.

Czyżby plotki na temat nagrywania płyty we Włoszech się potwierdziły? Nieoficjalnie wiadomo, że Doda ma w planach nagranie nowej płyty w Mediolanie w przyszłym roku. Jak widać piosenkarka podbój Europy planuje przez Internet. A Wy jak oceniacie szanse Dody na karierę za granicą?