Jamie Lynn ma dość plotek!

Oszczerstwa pod adresem Jamie Lynn Spears i jej chłopaka muszą się skończyć. To wszystko kłamstwa - mówi młoda mama.

 

Cały świat z politowaniem patrzył na Jamie Lynn Spears. Cały czas pojawiały się plotki, że jej chłopak, Casey Aldridge, ją zdradza, że ma dziecko z inną kobietą i kompletnie nie interesuje się swoją maleńką córeczką.

 

Jamie Lynn ma dość tych pomówień. Okazuje się, że para ma się świetnie, a te plotki wychodzą od ludzi, którzy kiedyś byli jej bardzo bliscy. Jedną z takich osób okazała się koleżanka Jamie Lynn, niejaka Kelli, która twierdzi, że będzie miała dziecko z Caseyem.

 

- W małym mieście każdy zna się z każdym. Niestety, kiedy w grę wchodzą pieniądze, okazuje się, kto jest twoim prawdziwym przyjacielem - mówi. - To kompletna bzdura. Casey nigdy nie był z nią blisko, więc jak to w ogóle możliwe? W naszej okolicy każdy wie, że ona lubi zmyślać.

 

 

Pewnie same doskonale wiecie, że takie rzeczy się zdarzają. Dziewczyny bywają okrutne i lubią czasami dopiec komuś bez jakiejkolwiek przyczyny. Jamie Lynn Spears ciężko znosi takie ataki.

 

- Boli mnie, gdy słyszę takie rzeczy. Moja rodzina musi to czytać, a to nie jest przyjemne - mówi młoda mama. - Caseya rodzina nie jest do tego przyzwyczajenia. Oni myślą, że te plotki to może być prawda, a moja rodzina wie, że to kłamstwa.

 

Kotek trzyma kciuki za szczęście rodziny Jamie Lynn i Caseya. Niech nie przejmują się plotkami i cieszą się sobą!

 

A Wy jakie macie sposoby na złośliwe "koleżanki"?

 

Chcesz zawsze wiedzieć, co słychać u nastoletnich gwiazd? Kotek może codziennie wysyłać Ci maile z gorącymi newsami, zdjęciami i filmikami KLIKNIJ TUTAJ