"Fabryka Gwiazd" ma coraz mniej widzów! Zdjęcia!

Winni są jurorzy...

 

Fabryka Gwiazd ma złą passę! Po pierwszym odcinku, który widzowie zobaczyli 3 tygodnie temu, piątkowe gale ogląda mniej widzów. Być może za sytuację należy winić konkurencyjny program Gwiazdy Tańczą na Lodzie , który wystartował w ostatni piątek. Wielu widzów obejrzało słowne piruety choćby z ciekawości.


Największym kłopotem "Fabryki Gwiazd" są jednak jurorzy, którzy całkowicie swoim zachowaniem odpychają widzów od telewizorów. Co prawda finaliści polsatowskiego show śpiewają naprawdę świetnie, ale to może okazać się za mało, żeby zachęcić kogoś do siedzenia przed telewizorem. Po prostu jurorom "Fabryki Gwiazd" brakuje ikry!Kayah przyznała w ostatni piątek, że nie przepada za krytykowaniem ludzi i stara się być łaskawa dla finalistów. Jedynie przebłyski miewa Tede , któremu udaje się czasami rozbawić publiczność.

Chyba wszyscy pamiętają Kubę Wojewódzkiego i Elżbietę Zapendowską w "Idolu". Oboje wyrośli dzięki programowi na prawdziwe gwiazdy. W "Fabryce Gwiazd" jest zupełnie inaczej, a szkoda, bo tak naprawdę to świetny program, którego edycje w innych krajach odniosły wielki sukces!

Więcej o:
Komentarze (89)
"Fabryka Gwiazd" ma coraz mniej widzów! Zdjęcia!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 11

  Jury jest beznadziejne. Albo jego czlonkowie sa nijacy, albo - zapewne przymuszeni prez producenta - rzucaja chamskie teksty, takie jak te w stosunku do Nicka w ostatni piatek. W sumie: wielka nieumiejetnosc bycia krytycznym, dowcipnym i eleganckim zarazem. Tede to dno dna, a Kayah niestety bardzo rozczarowuje. Bisiorek lansuje za to nijaki styl, ktory jak ulal pasuje do profilu muzycznego jego psudostacji radiowej. Broni sie tylko jako tako tylko juror-teksciarz, ktorego nazwiska niestety teraz nie pomne.

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 11

  tak sie dzieje,poniewaz producenci tych programow nie sluchaja tego,co widzowie maja do powiedzenia w sprawie jury i wykonawcow...powinno sie wczesniej zrobic sondaz, wtedy nie byloby takich wpadek,potkniec,sympatii,czy antypatii...my chcemy ogladac telewizje z przyjemnoscia,bo za to placimy abonament!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 10

  Zgadzam się, że potrzebna jest mała zmiana w formule. Więcej śpiewania, a mniej bezosobowego jury. W edycjach zagranicznych, które oglądałam tak właśnie było i dlatego program odniósł sukces. Wypowiedzi jury są za długie, brak konkretów i powtarzają się. Stacja musi nad tym popracować, bo traci widzów. Kayah poza pseudonimem nic nie wnosi do show, Dutkiewicz i Bisiorek czy jak im tam również słabo, a Tede to jakaś pomyłka, sam przyznał, że się nie zna na śpiewaniu, w takim razie co on tam robi? Krytykuje kilku uczestników, których nie lubi, a którzy śpiewają bardzo dobrze (dwóch Marcinów). Poza tym Sztaba, który jedną osobę ratuje, tylko po to by odpadła ta, której on nie lubi, też nie poprawia wizerunku FG.

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 10

  jurorzy są słabi, za mało błyskotliwi (nie to co Wojewódzki i Zapendowska, oni rzeczywiście dawali czadu w Idolu!) i co jeszcze gorsze nierzetelnie oceniają uczestników! najgorsi wokaliści przechodzą dalej, a zagrażani są ci którzy dobrze śpiewają. bez sensu! gwiazd na lodzie nie oglądam, bo to straszny badziew, ale i FG coraz bardziej mnie do siebie zniechęca ;/

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 10

  "TEDE miewa przebłyski" - ciekawe kiedy, to facet, który sam niewiele potrafi i jest najsłabszy w tym towarzystwie...

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 9

  program jest ok ale Polsat źle nadał mu całej charakteryzacji.... czyli przede wszystkim źle dopasowane studio(ponure) źli jurorzy (powinny być to osoby sławne i takie od których można dużo się nauczyć po prostu autorytet) prowadzący też jest nie ciekawy...zła organizacja programu złe zasady spoko jest to program o śpiewaniu ale powinien wyskoczyć z czymś ciekawszym np inna postać konkurencji śpiew w duetach co tydzień inny styl muzyczny bo powinniśmy oglądać ludzi którzy potrafią a choć probują pokazać się w innym tle ogólnie to zła organizacja programu Polsat zrypał sprawę "nie nadał mu sensu takiego jaki nadano mu w innych krajach"....

 • sabina83

  Oceniono 8 razy 8

  F-G IS THE BEST szkoda mi tylko jury bo jest nie najlepsze POLSAT PLEASE O ZMIANE

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 8

  Myśle ze gdyby TVN wzial ten program bylby 100 razy lepszy.... polsat psuje wszytskie programy

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 7

  A ja oglądałam FG.Jak raz przełączyłam i zobaczyłam jole to aż mnie odrzuciło.Porażka w GTNL nie ma nikogo fajnego.Normalnie ŻENUA.Fabryka RULES

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX