"Fabryka Gwiazd" ma coraz mniej widzów! Zdjęcia!

Winni są jurorzy...

 

Fabryka Gwiazd ma złą passę! Po pierwszym odcinku, który widzowie zobaczyli 3 tygodnie temu, piątkowe gale ogląda mniej widzów. Być może za sytuację należy winić konkurencyjny program Gwiazdy Tańczą na Lodzie , który wystartował w ostatni piątek. Wielu widzów obejrzało słowne piruety choćby z ciekawości.


Największym kłopotem "Fabryki Gwiazd" są jednak jurorzy, którzy całkowicie swoim zachowaniem odpychają widzów od telewizorów. Co prawda finaliści polsatowskiego show śpiewają naprawdę świetnie, ale to może okazać się za mało, żeby zachęcić kogoś do siedzenia przed telewizorem. Po prostu jurorom "Fabryki Gwiazd" brakuje ikry!Kayah przyznała w ostatni piątek, że nie przepada za krytykowaniem ludzi i stara się być łaskawa dla finalistów. Jedynie przebłyski miewa Tede , któremu udaje się czasami rozbawić publiczność.

Chyba wszyscy pamiętają Kubę Wojewódzkiego i Elżbietę Zapendowską w "Idolu". Oboje wyrośli dzięki programowi na prawdziwe gwiazdy. W "Fabryce Gwiazd" jest zupełnie inaczej, a szkoda, bo tak naprawdę to świetny program, którego edycje w innych krajach odniosły wielki sukces!