Nina Kodorska popełnila życiowy błąd?

Postawiła wszystko na jedną kartę!

 

Nina Kodorska kocha ryzyko. Jak dowiedział się Plotek finalistka Fabryki Gwiazd podjęła jedną z najtrudniejszych decyzji w swoim życiu, żeby wziąć udział w show Polsatu.

Piękna i utalentowana Nina zrezygnowała ze studiów na Wydziale Jazzu na Akademii Muzycznej w Katowicach. Jak wiadomo to jedna z najbardziej elitarnych szkół w Polsce i wiele osób marzy o tym, żeby się do niej dostać. Kodorska musiała jednak wybrać: nauka albo udział w programie.


To jednak nie pierwszy raz, gdy Nina postawiła na karierę. Już w maju tego roku w tym samym dniu, w którym pisała maturę, zgodziła się wystąpić w finale "Szansy na Sukces"! Wtedy wygrała i dzięki temu dostała szansę, żeby wystąpić w Opolu w konkursie "Debiuty".

Ale czy udział w "Fabryce Gwiazd" jest wart rezygnacji ze studiów? To dopiero okaże się za kilka miesięcy, bo Nina z pewnością dojdzie do finałów polsatowskiego show. Ale czy wygra? Decyzja należy do Was!

 

 

 

Chcesz być zawsze na bieżąco? Plotek może codziennie wysyłać Ci maile z gorącymi newsami, zdjęciami i filmikami KLIKNIJ TUTAJ