Paulina Lenda wygra "Mam Talent"?

Wygrała już dwa odcinki "Szansy na Sukces", teraz przyszedł czas na "Mam Talent".
Wygra "Mam Talent"? Wygrała już dwa odcinki "Szansy na Sukces" Po ostatnim "Mam Talent" cała Polska jest oczarowana piętnastoletnią Pauliną Lendą ze Świdnicy. Czy wygra program? Wygrała już dwa odcinki "Szansy na Sukces". Teraz przyszedł czas na "Mam Talent". Po ostatnim odcinku "Mam Talent" cała Polska jest oczarowana piętnastoletnią Pauliną Lendą ze Świdnicy. Dziewczyna powaliła swoim głosem całe jury programu na kolana. Oczywiście jednomyślnie zakwalifikowano Paulinę do następnego etapu show. - Twój głos jest jak dzwon. Rozwaliłaś mnie kompletnie, brak mi słów- powiedziała Agnieszka Chylińska. Słów uznania Paulinie również nie szczędziła Małgosia Foremiak. - Paulinko powiem ci dlaczego wzięłam udział w tym programie. Ponieważ chciałam przeżyć takie chwile takie jak ta. Kiedy wychodzi młoda, skromna osoba i daje coś tak niezwykłego dla człowieka, pozwala mu przeżyć mu taką chwilę. Dziękuję ci bardzo. To, że jury "Mam Talent" jest oczarowane głosem Lendy nie powinno nikogo dziwić. Nastolatka ze Świdnicy od lat odnosi sukcesy na lokalnych festiwalach i piszą o niej gazety. Mało tego Paulina w tym roku wzięła udział, aż dwukrotnie w Szansie na Sukces. Wygrała dwa odcinki tego programu Dwójki i za brawurowe wykonania piosenki Kombi i Kasy Chorych dały jej bilet na występ w koncercie finałowym w Sali Kongresowej, gdzie zajęła II miejsce. Nic dziwnego, że z takim doświadczeniem TVN przyjął nastolatkę do programu z wielką radością. Choć trzeba przyznać, że Paulina powinna wylądować raczej w "Fabryce Gwiazd" niż w "Mam Talent". Czy TVN otworzy jej drogę do kariery? Okaże się niebawem.

 

Po ostatnim odcinku Mam Talentcała Polska jest oczarowana piętnastoletnią Pauliną Lendą ze Świdnicy. Dziewczyna powaliła swoim głosem całe jury programu na kolana. Oczywiściejednomyślnie zakwalifikowano Paulinę do następnego etapu show.

Twój głos jest jak dzwon. Rozwaliłaś mnie kompletnie, brak mi słów- powiedziała Agnieszka Chylińska.

Słów uznania Paulinie również nie szczędziła Małgosia Foremiak.

Paulinko powiem ci dlaczego wzięłam udział w tym programie. Ponieważ chciałam przeżyć takie chwile takie jak ta. Kiedy wychodzi młoda, skromna osoba i daje coś tak niezwykłego dla człowieka, pozwala mu przeżyć mu taką chwilę. Dziękuję ci bardzo.

To, że jury "Mam Talent" jest oczarowane głosem Lendy nie powinno nikogo dziwić. Nastolatka ze Świdnicy od lat odnosi sukcesy na lokalnych festiwalach i piszą o niej gazety. Mało tego Paulina w tym roku wzięła udział, aż dwukrotnie w Szansie na Sukces. Wygrała dwa odcinki tego programu Dwójki i za brawurowe wykonania piosenki Kombi i Kasy Chorych dały jej bilet na występ w koncercie finałowym w Sali Kongresowej, gdzie zajęła II miejsce. Nic dziwnego, że z takim doświadczeniem TVN przyjął nastolatkę do programu z wielką radością.

 

Choć trzeba przyznać, że Paulina powinna wylądować raczej w "Fabryce Gwiazd" niż w "Mam Talent". Czy TVN otworzy jej drogę do kariery? Okaże się niebawem.

 

 

 

 

Chcesz zobaczyć Paulinę w programie "Mam Talent"? Kliknij tu.