Paweł Deląg robi karierę za granicą!

I znów jest do wzięcia...

 

Kto by pomyślał, że Paweł Deląg jest w stanie odnieść taki sukces poza granicami naszego kraju. Aktor rozpoczyna właśnie zdjęcia do amerykańsko-rosyjskiego filmu sensacyjnego. Oprócz Deląga, która gra główną rolę, w filmie pojawi się między innymi sam Jean Claude Van Damme. To robi wrażenie.Niestety sukcesy w życiu zawodowym nie idą w parze z tymi w życiu prywatnym. Paweł rozstał się ze swoją ukochaną - francuską aktorką Marie Moute. Para nie miała dla siebie czasu, oboje kręcili filmy poza Francją.Dziś Paweł daje sobie trzy lata na ułożenie spraw osobistych - znalezienie tej jedynej i założenie rodziny. A więc drogie Panie - Paweł znów jest wolny i szuka miłości. Poza tym nie ma zamiaru opuszczać Polski na stałe... tak więc do dzieła.

Więcej o:
Komentarze (4)
Paweł Deląg robi karierę za granicą!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  Robi i robi tę "karierę" i zrobić nie może... Może niech weźmie na przeczyszczenie? Dziadku, ile lat można być "młodym zapowiadającym się "...?

 • hiszpanka77

  0

  on i Jean Claude Van Damme NO COŚ TAKIEGO TO SIĘ WOGULE KUPY NIE TRZYMA NA PEWNO NIE ZAGŁAŁ U BOKU VAN DAMME'A NA PEWNO NIE NA 100%!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy -3

  SPINNER za to robi karierę w Sieci - HTTP://PL.SPINNER.COM, zobacz czym jarają się Twoi znajomi, zobacz jakie SPINNERowscy Redaktorzy to ciacha ;D ;*

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy -3

  www.superplotka pl

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX