Przyjaźnie na lodzie!

Programy telewizyjne z udziałem gwiazd to nie tylko walka na śmierć i życie o sympatię widzów, popularność i wygraną. Podczas, gdy jedne gwiazdy kłócą się i poniżają, inne są w stanie zaprzyjaźnić się.

 

Nowa edycja "Gwiazdy tańczą na lodzie" przyniosła dwie równie nowe i świeże przyjaźnie. Jola Rutowicz odnalazła bratnią duszę w Gosi Andrzejewicz. Obie panie schlebiają sobie, komplementują i kibicują. Obie także weszły w konflikt z Tomaszem Jacykowem. Czy wspólnie będą walczyć z nowym jurorem programu telewizyjnej dwójki?Lodowy program ukazał nam dwie inne przyjaciółki. Są nimi Karolina Malinowska i Kasia Burzyńska, które od początku znalazły wspólny język. Obie łączy miłość do mody, a poza tym świetnie się uzupełniają. Karolina jest spokojną, ułożoną dziewczyną. Kasia natomiast to roztrzepana dusza towarzystwa, zawsze promienna i uśmiechnięta. Również te dziewczyny trzymały się razem podczas treningów i nagrania programu "Gwiazdy tańczą na lodzie". Niestety Karolina pożegnała się już z show, ale to nie oznacza przecież końca przyjaźni.Najtrwalszą znajomością, której źródło znajdujemy w telewizyjnym show, jest przyjaźń Edyty Herbuś i Marii WiktoriiWałęsy, które poznały się podczas "Tańca z gwiazdami". Panie do dziś bywają razem na imprezach i wspólnie spędzają wiele czasu.Wiadomo, że przyjaźń to jedna z ważniejszych wartości w życiu. Jak widać programy rozrywkowe oprócz pieniędzy i popularności przynoszą też coś trwalszego i wartościowszego. Może niedługo któraś z gwiazd swój udział w jakimś show uzasadni chęcią znalezienia przyjaciela?

 

Zobacz także:

Lód zapłonął konfliktami!

Doda nie znosi Steczkowskiej!

 

 

Więcej o:
Komentarze (38)
Przyjaźnie na lodzie!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 13

  Precz z chamstwem!!!! jak można kochac taką osobę?!

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 13

  Caly świat smieje się z J.Rutowicz!!! Polska wstydzi sie za takiego oszloma!

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 11

  haha gwiazdy tancza na lodzie podnosza z ziemi upadle gwiazdy haha G Andrzejewicz kto to jest ??no wlasnie nikt a Rutowicz jakas idiotka ktora wystapila w bigbrotherze i mysli ze jest kims/ zal G.T.N.L. to kompletna klapa

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 11

  no raczej NIE CAŁA POLSKA je kocha!!! ja ich nie znoszę..

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 9

  i po co promujecie osobe która nic sobą nie reprezentuje?przestańcie w koncu pisac o tej Rutowicz bo nie ma powodów by tyle uwagi jej poświęcać

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 8

  głupie dziewuchy, czasem zamiast bezmyslnie gadac by mogly troche pomyslec... dziewczyny myślenie nie boliii..

 • caryca.g

  Oceniono 11 razy 7

  Ha ha ha, to było jasne jak słonce że dwie kretynki odnajda wspólny język(maja tak ubogie słownictwo,że rozumieja sie tylko nawzajem)

 • izka

  Oceniono 8 razy 6

  pustak

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 6

  a kto to jest Jola Rutowicz?????????????????????????????????????????????????????????

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX