Rutowicz vs. Malinowska. Wideo

Panie pokłóciły się na oczach milionów Polaków w telewizji publicznej. Czy to przedsmak tego, co zobaczymy dziś o godz. 20:00? Wideo.

 

To już jest pewne. Modelka Karolina Malinowska i Jola Rutowicz nie przepadają za sobą. Dały temu wyraz w programie "Pytanie na Śniadanie", gdzie Karolina powiedziała otwarcie, że Jolanta źle potraktowała byłego partnera programowego i poprosiła o jego wymianę, tylko dlatego, że jest... za niski.

 

Jola odparła, że to co głosi Malinowska jest dowodem na to, że po prostu jest zazdrości popularności. Plotek zastanawia się, co będzie, gdy na tafle lodu wjedzie Rutowicz i stanie oko w oko z Dodą? Nie zapominajmy o Jacykowie, który został obrażony przez Jolę i ma dzisiaj okazję się odwdzięczyć.

 

Swoją drogą, zauważyliście, że "Gwiazdy Tańczą Na Lodzie" bardziej przypomina pole bitwy niż lodowe show? Doda już piłuje pazury na dzisiejszy wieczór, Jola ostrzy łyżwy i tipsy, Karolina Malinowska ćwiczy przemówienia, które mają na celu ukazanie całej prawdy o Jolce a Tomasz Jacyków grzecznie czeka aż zostanie zaczepiony przez Dodę lub Jolkę (które z resztą brzydko się wypowiadały o Tomku) i będzie mógł wkroczyć do akcji.

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (193)
Rutowicz vs. Malinowska. Wideo
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 38 razy 32

  Jolka po raz kolejny dowiodła swojej beznadziejnej głupoty. Ja właściwie nie znam Karoliny Malinowskiej, ale patrząc na nią i tę zupę, widzę tak ogromny kontrast między nimi, że aż się wierzyć nie chce. Karolina - zasadnicza, kulturalna, inteligentna, z klasą. Jolka - kręci się na tej kanapie, jakby miała mendy, grzebie w kudłach, odpowiada jak 5-letnie dziecko, słownictwo - ta sama liga co Doda, do tego ten koń z tronem i inne żądania godne divy - dziewczyno, obudź się, jesteś nikim a popularna jesteś wyłącznie ze swojej głupoty i nieestetycznego wyglądu. Normalnie nie wiadomo, czy się z ciebie śmiać, czy nad tobą płakać.

 • Gość: Gość

  Oceniono 29 razy 27

  O rany boskie ! - nie mam słów by określić tę Panią Rutowicz. Kiedyś mówiło się - "prymityw" - myślę że nic wicej nie trzeba dodawać. A swoiją drogą kto za nasze pieniądze z abonamentu promuje ten - "prymityw". Damska wersja Dyzmy epoki mediów XXIw.
  Zatkało mnie.

 • Gość: Gość

  Oceniono 30 razy 26

  Kto oplaca tak dużą reklamę, GWIAZDY TAŃCZĄ NA LODZIE?
  Jakie gwiazdy? Miernota Rutowicz bo wokół niej toczy się reklama!! I kto ją robi! Czy chodzi ponownie o dużą oglądalność!! Tym razem będzemy oglądać piękną Jolę jak łamie sobie tipsy na lodzie i kaleczy nos!!!Pytanie KTO JĄ LANSOWAŁ DO TEGO PROGRAMU!!!! Nie jestem mściwa, ale z wywiadu już wiadomo, że ona uważa się za piękno i nie każdy musi lubić zupę ogórkową !!! WIĘC WYLEJMY TĘ ZUPĘ DO SRACZA I BĘDZIE WRESZCIE SPOKÓJ Z TĄ KRÓLOWĄ PIĘKNOŚCI Z RÓŻOWYM KONIEM!!!PRZECIEŻ TO PRZEMĄDRZAŁE DZIEWUSZYSKO ZE WSI!! NIE DAJMY SIĘ ZWARIOWAĆ PORAZ KOLEJNY!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 33 razy 25

  Karolina była wyraźnie zażenowana, wcale jej się nie dziwię, mieć do czynienia z taką kretynką i pustakiem, to nie może być przyjemne

 • Gość: Gość

  Oceniono 23 razy 23

  Karolina Malinowska chociaż coś osiągnęła w życiu nie to co ta kretynka :/ "Jestem bardziej popularna od Ciebie "
  litości !. Jest znana jako pusta lala o inteligencji na minusie :/

 • Gość: Gość

  Oceniono 27 razy 23

  Jako ta zupa ogorkowa bylabys o wieeeeeeele bardziej apetyczna. JOLKA WYP********!!! Co to za tekst w ogole-modelki w Polsce sa glupie.... Malinowska to sliczniutka,ulozona i co najwazniejsze potrafiaca sie wypowiedziec z klasa dziewczyna a nie to co ta konska morda. Jolka nie rob z siebie wiekszego tłoka bo ludzie Cie znienawidza w pewnym momencie tak,ze staniesz sie gorsza od frytki. Patrzac na "talent" tej konicy to jest bardzo mozliwe. A ze jestes tłok nr jeden w Polsce to tylko fakt.

 • Gość: Gość

  Oceniono 25 razy 21

  Współczuję partnerowi tanecznemu Joli że trafił na taką kobyłę.

 • Gość: Gość

  Oceniono 23 razy 19

  co za debil z tej Joli...

 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 19

  Gwiazdy tańczą na rurze - odcinek pierwszy
  Po złym występie Jolanty Rutowicz na lodzie, w którym łamie sobie tipsa palca wskazującego u prawej dłoni, Doda postanawia tak zbesztać Rutowicz, że ta - po zdenerwowaniu - zaczyna się bić z Malinowską w Waisrumie. Malinowska, wkurzona zachowaniem Jolanty, bierze brylantową parę i rozbija ją na głowie zwycieżczyni Big Brothera 4.1. Doda zaczyna kłócić się z Jacykowem. Mówi do niego: "Ty pedale", a Jacyków do Dody: "Załóż majtki, bo śmierdzi". Rutowicz wstaje, każe Dodzie zejść z tronu, bo jej koń nie będzie stał. Zaczyna się wielka bitwa na dwa fronty. Jolka gromadzi swoich fanów,a Doda - swoich. Rozpoczyna się Wielka Bitwa na Woronicza 17 i bitwa ta przechodzi do historii. Przy okazji Malinowska tak dostaje tipsami Jolanty w łeb, że Henio musi ją odklejać od lodu. Niestety, nie udało się. Temu wszystkiemu przygląda się koń Jolanty. Niewiadomo jak, ożywa. Katastrofa! Steczkowska zostaje wyrzucona z pracy! Włodek Szaranowicz pier.oli wszystko i mówi, że nie będzie oceniał gwiazd tego "zrąbanego przedstawienia". Wychodząc mówi: "Ave Mam talent".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX