Rutowicz vs. Malinowska. Wideo

Panie pokłóciły się na oczach milionów Polaków w telewizji publicznej. Czy to przedsmak tego, co zobaczymy dziś o godz. 20:00? Wideo.

 

To już jest pewne. Modelka Karolina Malinowska i Jola Rutowicz nie przepadają za sobą. Dały temu wyraz w programie "Pytanie na Śniadanie", gdzie Karolina powiedziała otwarcie, że Jolanta źle potraktowała byłego partnera programowego i poprosiła o jego wymianę, tylko dlatego, że jest... za niski.

 

Jola odparła, że to co głosi Malinowska jest dowodem na to, że po prostu jest zazdrości popularności. Plotek zastanawia się, co będzie, gdy na tafle lodu wjedzie Rutowicz i stanie oko w oko z Dodą? Nie zapominajmy o Jacykowie, który został obrażony przez Jolę i ma dzisiaj okazję się odwdzięczyć.

 

Swoją drogą, zauważyliście, że "Gwiazdy Tańczą Na Lodzie" bardziej przypomina pole bitwy niż lodowe show? Doda już piłuje pazury na dzisiejszy wieczór, Jola ostrzy łyżwy i tipsy, Karolina Malinowska ćwiczy przemówienia, które mają na celu ukazanie całej prawdy o Jolce a Tomasz Jacyków grzecznie czeka aż zostanie zaczepiony przez Dodę lub Jolkę (które z resztą brzydko się wypowiadały o Tomku) i będzie mógł wkroczyć do akcji.

 

 

 

Więcej o: