"Gwiazdy Tańczą na Lodzie" - dziś pierwsze starcie

Poleją się łzy, posypie się brokat. O dwudziestej Dwójka pokaże pierwszy odcinek show. Podobno tym razem ma być ciekawie... Podobno!

 

Punktualnie o 20.00 ruszy największy cyrk w Polsce. Tego przynajmniej się spodziewamy, bo raczej nie liczymy na szok. Jednak producenci programu zapewniają, że kolejna edycja programu "Gwiazdy Tańczą na Lodzie" zaskoczy wszystkich. Po kompletnej klapie Fort Boyard szefostwo stacji ma nadzieję, że uda się jej odbić od kiepskich wyników oglądalności lodowym show. Jaki jest na to sposób? Nowa scenografia, nowi członkowie jury, no i przede wszystkim nowa prowadząca. Miejmy nadzieję, że dzięki tym zmianom program nabierze tempa i klasy. Mamy już dość bazarowego nudziarstwa.


Tym razem poza Dodą , u jej boku zasiądzie Tomek Jacykow oraz Renata Aleksander. Nowi jurorzy zastąpią Igora Kryszyłowicza i Marię Zuchowicz. W programie zadebiutuje jako prowadząca Justyna Steczkowska. Jak jej pójdzie podczas programu? Przekonamy się już za chwilę.

 

Czy scenografia jest w stanie tak dużo zdziałać? Dla nas największą atrakcją programu są jurorzy oraz ewentualne potyczki słowne z Jolą "Koń" Rutowicz i mistrzynią piosenek o niczym Gosią Andrzejewicz. Pozostałe gwiazdy TVP raczej wzięło z łapanki.

 

Dwójka liczy na to, że "Gwiazdy Tańczą na Lodzie", dzięki zmianom, które wprowadziła do programu, będzie miała większą oglądalność. Ale czy tak się stanie, będzie zależeć wyłącznie od widzów.

O to pełna lista uczestników 3. edycji Gwiazdy Tańczą na Lodzie

Gosia Andrzejewicz i Nicholas Keagen
Katarzyna Burzyńska i Roger Sawicki
Rafał Cieszyński i Elena Sokolova
Paweł Konnak i Agata Rosłońska
Karolina Malinowska i Jan Luggenhölscher
Michał Milowicz i Michaela Krutska
Conrado Moreno i Magda Komorowska
Samuel Palmer i Agnieszka Dulej
Jolanta Rutowicz i Łukasz Dzióbek
Beata Ścibakówna i Radek Dostal
Agnieszka Włodarczyk i Łukasz Joźwiak
Katarzyna Zielińska i Filip Bernadowski.