Frytka radzi jak prowadzić przegląd prasy

Gwiazda internetu Pani Basia nie radzi sobie z prowadzeniem przeglądu prasy. Plotek postanowił pomóc i zasięgnął rady u Agnieszki Frykowskiej.
Frytka radzi Gwiazda internetu Pani Basia nie radzi sobie z prowadzeniem przeglądu prasy Gwiazda internetu Pani Basia nie radzi sobie z prowadzeniem przeglądu prasy. lotek postanowił pomóc i zasięgnął rady u Agnieszki Frykowskiej Plotek postanowił pomóc i zasięgnął rady u Agnieszki Frykowskiej. Powiedzmy sobie szczerze, ostatni odcinek "Pralni Towarzyskiej", której gospodynią jest Pani Basia, nie śmieszył. Dlaczego? A no dlatego, że Baśka świetnie wypada przed kamerą gdy improwizuje a przegląd prasy wymaga przygotowania. I tu zaczynają się schody dla Barbary. Kolorowe gazetki dekoncentrują gwiazdę a co za tym idzie, to co miało śmieszyć, zaczyna być nudne. Plotek postanowił pomóc Pani Basi, która zresztą uwielbia i zasięgnąć porad u eksperta w przeglądaniu prasy. Jedną z nielicznych osób w Polsce, które robią to perfekcyjnie jest Agnieszka Frykowska (nie wspominając o Karolinie Korwin-Piotrowskiej.) Oto kilka złotych zasad Frytki , których powinna przestrzegać Baśka: - Przede wszystkim przygotowanie i znajomość show-biznesu. - Trafne spostrzeżenia i cięte riposty. - Przegląd kolorowej prasy trzeba traktować z przymrużeniem oka, ponieważ większość informacji to plotki. - Dystans do samego siebie i tego co w prasie się ukazuje.

 

Powiedzmy sobie szczerze, ostatni odcinek "Pralni Towarzyskiej", której gospodynią jest Pani Basia, nie śmieszył. Dlaczego? A no dlatego, że Baśka świetnie wypada przed kamerą gdy improwizuje a przegląd prasy wymaga przygotowania. I tu zaczynają się schody dla Barbary. Kolorowe gazetki dekoncentrują gwiazdę a co za tym idzie, to co miało śmieszyć, zaczyna być nudne.

 

Plotek postanowił pomóc Pani Basi, która zresztą uwielbia i zasięgnąć porad u eksperta w przeglądaniu prasy. Jedną z nielicznych osób w Polsce, które robią to perfekcyjnie jest Agnieszka Frykowska(nie wspominając o Karolinie Korwin-Piotrowskiej.) Oto kilka złotych zasad Frytki , których powinna przestrzegać Baśka:

 

- Przede wszystkim przygotowanie i znajomość show-biznesu.
- Trafne spostrzeżenia i cięte riposty.
- Przegląd kolorowej prasy trzeba traktować z przymrużeniem oka, ponieważ większość informacji to plotki.
Dystans do samego siebie i tego co w prasie się ukazuje.