You Can Dance 3- poznajcie finałową 16-stkę! FOTKI i WIDEO

Za nami eliminacje do finału "You Can Dance". Wczoraj poznaliśmy złotą 16-stkę, która już za tydzień zacznie walkę o stypendium na Broadwayu. Zobacz, kto ma na to szansę.

 

Wczorajszy odcinek był pełen emocji. Młodzi tancerze stanęli przed wielkim wyzwaniem - warsztatami ze znanym choreografem gwiazd, Brianem Friedmanem. To dzięki jego umiejętnościom mogliśmy podziwiać piękne układy Britney Spears czy Beyonce. Uczestnicy "You Can Dance" byli zachwyceni - w końcu każdy chciałby pracować z taką gwiazdą! Lekko nie było. Kilka osób poddało się, a kilka wręcz przeciwnie - dostało kopa i pokazało, że nie są w programie przypadkiem.

 

Punktem kulminacyjnym było pokazanie układu Briana naszemu jury. Oczywiście słynnych choreograf również zasiadł obok nich i dzielił się swoimi spostrzeżeniami. Uczestnicy tańczyli w grupach. Pierwszą szczęściarą, która dostała się do finału, była Paulina Jaksim. Dziewczyna nie posiadała się ze szczęścia, w sumie nie ma się co dziwić :P Później poszło szybko. Najsilniejsze, najbardziej wyraziste i najbardziej utalentowane osoby zatańczą dla nas w programach na żywo. Wiola Fiuk usłyszała od Briana, że "ją kocha", Anita Florczak udowodniła, że jest wielką fighterką. Justyna Banasiak, Iza Orzełowska, Błażej Górski i Karol Niecikowski trafili do finału po dogrywce.

 

W finale zatańczą również: 16-letnia Adrianna Kawecka, przesympatyczna Basia Derkowska (z pierwszej edycji), śliczna tancerka standardowa Klaudia Bryzek, przystojniak Gabriel Piotrowski.

 

Oto pełna lista:

 

1. Marcin Mroziński


 


2. Wiola Fiuk

 

 


3. Adrianna Kawecka

 

 


4. Iza Orzełowska

 

 


5. Justyna Banasik

 

 


6. Klaudia Bryzek

 

 


7. Karol Niecikowski

 

 


8. Tomasz Prządka


 


9. Kamil Czarnecki

 

 


10. Jakub Mędrzycki

 

 

 

11. Anita Florczak

 

 

 

12. Basia Derkowska

 

 

 

13. Błażej Górski

 

 


14. Paulina Jaksim

 

 


15. Michał Pawłowski

 

 


16. Gabriel Piotrowski

 

 

A tak tańczą wszyscy finaliści!

 

You Can Dance - zobacz finalistów 3. edycji

 

Komu kibicujecie?

 

Lubisz zawsze być na bieżąco? Kotek może wysyłać Ci maile z gorącymi newsami, zdjęcia i filmikami KLIKNIJ TUTAJ