Kayah szuka stylistów?

Kayah eksperymentuje w modzie. Ale jej nie wychodzi...

 

Kayah jest jedną z największych ikon w polskiej rozrywce. Niestety, w ostatnim czasie ma poważne kłopoty z doborem garderoby. Nic dziwnego, że raz wygląda jak czarna wdowa, a raz jak cyganka.

 

Chyba wszyscy pamiętają strój Kayah na gali "Fryderyków". Nie lepiej zresztą piosenkarka wygląda w "Fabryce Gwiazd" . Tylko wtajemniczeni wiedzą, że piosenkarka sama eksperymentuje z własnym wizerunkiem, bo dotychczasowi współpracownicy artystki byli w ostatnim czasie bardzo zajęci ubieraniem gwiazd na ich śluby.

Kayah rzeczywiście ma kłopoty ze znalezieniem odpowiednich fachowców. Ostatnio po prostu na rynku ciężko o dobrych stylistów, a niektóre gwiazdy są bardzo wybredne. Do takich osób zresztą należy Kayah, która jest zdecydowaną kobietą i nie pozwoli sobie na założenie czegoś, co będzie tandetne- opowiada przyjaciółka artystki.

Kayah jest rozdarta, bo choć nie radzi sobie za dobrze z własnym wizerunkiem, to nie chce też korzystać z porad przypadkowych osób. Nic dziwnego, że tym samym naraża się na krytykę, bo tak naprawdę wystarczyłoby zatrudnić jednego stylistę, który przynajmniej doradziłby piosenkarce, co ma na siebie włożyć. A jak Wam się podoba wizerunek Kayah?

 

 

Więcej o:
Komentarze (27)
Kayah szuka stylistów?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 21 razy 15

  Jest spoko, choć nie narzuca się ludziom tak jak fujara lumpeksiara Jola R. zwana debilką czasów najnowszych".

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 12

  KOBIETA Z KLASĄ!!! A POTEM DŁUGO DŁUGO NIC!!

 • ganzegal

  Oceniono 15 razy 11

  Jakoś nigdy nie zwracałm uwagi na jej wygląd, ubiór, makijaż, fryzury... Utożsamiam ją z jej piosenkami. Nie wiem, jak ona to zrobiła, bo zazwyczaj bardzo zwracam uwagę na wygląd ludzi. Kayah chociaż ma dość charakterystyczny wygląd, a mimo to zawsze jak myślę Kayah mam ww głowie jej muzykę, a nie jej wygląd przed oczami. Generalnie jest mi obojętna, ani lubię ją, ani nie lubię, ale moja wypowiedź miała być komplementem :]

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 10

  o gustach sie nie rozmawia prawda

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 8

  super kobieta wie czego chce

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 7

  według mnie jest całkiem w porządku ;)

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 6

  "Ciągle wierzę, że są ludzie, którym dźwięki, są bliższe, niż makijaże czy sukienki !"
  Sama Kayah tak śpiewała na koncercie MTV Unpluged.
  Ta kobie jest bardzo charakterystyczną postacią i moim zdaniem wygląda bardzo osbrze.
  Poza tym GWIAZDORTWO TO NIE STRÓJ A -T-W-Ó-R-C-Z-O-Ś-Ć-

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  jest niepowtarzalna w dobrym tego slowa znaczeniu, i to sie liczy najbardziej - jest KIMS i jest gwiazda!!!

 • Gość: Gość

  0

  Katarzyno Szczotko nie poniżaj debiutantów nie powinno cię obchodzić co robiła Julita przed wejściem do programu oceniaj ją jaka jest tu i teraz nie mierzysz jedną miarą wszystkich, Marcinowi wybaczyłaś na wizji filmy porno a czepiasz się dziewczyny że była w Barze czy to jest zabronione? ludzie młodzi poszukują swojej drogi i mają prawo do tego, moim zdaniem obraziłaś ją publicznie i powinnaś ją przeprosić na wizji jeżeli tego nie zrobisz to okażesz swoją najgorszą z cech czyli jędzostwo.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX