Kayah szuka stylistów?

Kayah eksperymentuje w modzie. Ale jej nie wychodzi...

 

Kayah jest jedną z największych ikon w polskiej rozrywce. Niestety, w ostatnim czasie ma poważne kłopoty z doborem garderoby. Nic dziwnego, że raz wygląda jak czarna wdowa, a raz jak cyganka.

 

Chyba wszyscy pamiętają strój Kayah na gali "Fryderyków". Nie lepiej zresztą piosenkarka wygląda w "Fabryce Gwiazd" . Tylko wtajemniczeni wiedzą, że piosenkarka sama eksperymentuje z własnym wizerunkiem, bo dotychczasowi współpracownicy artystki byli w ostatnim czasie bardzo zajęci ubieraniem gwiazd na ich śluby.

Kayah rzeczywiście ma kłopoty ze znalezieniem odpowiednich fachowców. Ostatnio po prostu na rynku ciężko o dobrych stylistów, a niektóre gwiazdy są bardzo wybredne. Do takich osób zresztą należy Kayah, która jest zdecydowaną kobietą i nie pozwoli sobie na założenie czegoś, co będzie tandetne- opowiada przyjaciółka artystki.

Kayah jest rozdarta, bo choć nie radzi sobie za dobrze z własnym wizerunkiem, to nie chce też korzystać z porad przypadkowych osób. Nic dziwnego, że tym samym naraża się na krytykę, bo tak naprawdę wystarczyłoby zatrudnić jednego stylistę, który przynajmniej doradziłby piosenkarce, co ma na siebie włożyć. A jak Wam się podoba wizerunek Kayah?