Garou nie wystąpi w "Fabryce Gwiazd"?

Garou wystawił Polsat do wiatru? Bracia wychodzą na ratunek.

 

Jeśli ktoś czeka na występ Garou w Fabryce Gwiazd to się przeliczy. Kanadyjski gwiazdor nie wystąpi na piątkowej gali, ale wejdzie do Akademii, żeby spotkać się z 14 uczestnikami programu. Wiadomo też, że Garou ma podzielić się swoimi doświadczeniami w pracy na estradzie.


Producenci programu rozkładają ręce, bo występ Kanadyjczyka na piątkowej gali byłby wydarzeniem (dla nas nie, ale niektórzy twierdzą, że tak więc niech im będzie), ale Garou ma terminy koncertów, które nie pozwalają mu zatrzymać się w Polsce tak długo.

Nic dziwnego, że Polsat musiał zaprosić w zastępstwie zespół Bracia (paranoja!), który tworzą bracia Piotr i Wojtek Cugowscy ! To oni mają pojawić się na scenie w piątkowy wieczór! Jako gwiazdy! Też coś...

 

Więcej o:
Komentarze (44)
Garou nie wystąpi w "Fabryce Gwiazd"?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 17

  Sorry ale kto w ogole pisze te "artykuly"?! Bracia może nie są na szczytach list przebojów - bo nie występują w TzG czy innych "szołach" na lodzie?! A taka Doda to niby ma więcej do pokazania? (no tak, biustu...)piszecie jakieś denne artykuły o Koniu Rutowicz (to jest dopiero GWIAZDA prawda?) a prawdziwych artystów pojezdzacie, zupelnie bez zasadnie. Proszę o porównanie doróbku chociazby Koniowatej czy Dody do nich. Kompromitujecie się.

 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 17

  Plotek to najbardziej popierd****a ,,strona" na świecie!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 11

  Po prostu wstyd, że tacy dziennikarze chodzą po ziemi.
  I to niestety w Polsce! Bracia to niesamowicie wartościowy zespół z pięknymi głosami i ja osobiście niesamowicie się cieszę, że zobaczę ich a nie jakiegoś Garou.
  Wstyd Plotku!Wstyd!

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 11

  No i całe szczęście że Garu nie wystąpi xD Uwielbiam Braci xD Są tak utalentowani! I to wcale nie jest "poaranoja" to jest nejlepsze zastępstwo na świeci xD!

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 10

  BRACIA są ZAJEBIŚCI!! A redaktorzy plotka się nie znają!! To wartościowy zespół, bez żadnych skandali!! Właśnie takich artystów powinniśmy szanować!! I ich promować!! No ale widocznie "Plotek" woli Gosię Andrzejewicz i inne tandetne kobitki...

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 10

  no i dobrze, 100 razy bardziej wolę Braci niż Garou :]

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 10

  Zróbcie coś w końcu z tymi spamerami, bo 90% komentarzy to jakieś srinery, koniaki i inne gó.na! A komentarzy na temat tekstu jak na lekarstwo. Aż się odechciewa cokolwiek pisać przez tych pajaców od spamu :///

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 9

  Co za ćwok pisze takie komentarze? A w czym Bracia są gorsi od Garou?
  Kiedyś Piotr śpiewał z nim piosenkę i wypadli razem rewelacyjnie!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 9

  Fajnie :) Bo oni są zajebi... :D czekam na piątek

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX