Viva Comet - już jutro!

Która gwiazda ma szanse na nagrodę? Zobaczcie wszystkich nominowanych!

 

Czwartek to ważny dzień w kalendarzu każdego fana muzyki. W warszawskim Instytucie Energetyki zostaną po raz kolejny przyznane nagrody Viva Comet. Jeśli nie możecie tam być, już od 20 na antenie Vivy relacja z rozdania.

 

W przypadku takich imprez możemy spodziewać się nie tylko emocji związanych z niepewnością, kto zgarnie statuetki. Poziom adrenaliny podnoszą występy, a czeka nas sporo niespodzianek. Na żywo podczas ceremonii wystąpią: Doda, Feel, Sokół i Pono, Stachursky, Video, Łzy, Patrycja Markowska oraz Grupa Operacyjna. Nie zabraknie również duetu twórców letniego przeboju "Zaczaruj mnie".

 

Gościem specjalnym tegorocznej gali będzie kontrowersyjny duet t.A.T.u., czyli Julia Volkova i Lena Katina, które w swojej dotychczasowej karierze wylansowały takie hity jak "All the Things She Said", "All About Us" czy "Nas nie dogoniat".

 

Nazwy kategorii są z lekka dziwne, ale Kotek się nie czepia. Zróbmy małą symulację i zobaczmy, kto ma szansę na statuetkę w czwartek. Zobaczymy, czy Wasze typy pokryją się z laureatami.