Boscy prowadzący. Ranking

Plotek zauważył, że polscy prezenterzy to prawdziwe ciacha. Nie trudno oderwać oczu od telewizora, gdy na ekranie pojawia się np. Andrzej Sołtysik. Zobacz ranking prawdziwych przystojniaków.

 

Wracacie wieczorem do domu, parzycie kubek ulubionej herbaty, siadacie wygodnie w fotelu i włączacie telewizor. Bosko! Pierwszy "Strzał" pilotem i już oczy mają pożywkę. To Tomasz Lis w swoim programie "Tomasz Lis na Żywo". Męski i dojrzały prezenter o dzikim spojrzeniu.

 

 

 

Od razu na myśl przychodzi, który z prezenterów mógłby dorównać Lisowi? Może Szymon Majewski ? Wysoki amator damskich kończyn o uwodzicielskiej czuprynie? Wysportowany dziennikarz z ogromnym poczuciem humoru:

 

Ciało ma takie, jakby sam Michał Anioł go rzeźbił:

 

 

 

Może Piotr Gąsowski przebije Tomasza Lisa i Szymka Majewskiego . Wszak to prawdziwy macho. Potężny, owłosiony aktor-prezenter. I do tego umie tańczyć:

 

 

 

Wrrr....

 

Może elegancki pan, jak np. Andrzej Sołtysik ? Ten typ mężczyzny kręci najbardziej. Kozia bródka Andrzeja sprawia, że panie oglądając "Dzień Dobry TVN" przypalają jajecznicę, a mężowie cisną z zazdrości bułeczki.

 

 

Polski agent wśród prowadzących:

 

Kochanego ciała nigdy za dużo. Dlatego Tomasz Sekielski bije na głowę Piotra Gąsowskiego. Tomek ma w sobie coś z Don Wasyla: