Igor Kryszyłowicz: Branża rozrywkowa w Polsce to wielka lipa!

Igor podsumował cały show-biznes w Polsce, a dokładnie jego brak. Pozamiatane.

 

Plotek jest ciekawy, ilu wrogów na minutę przybywa byłemu jurorowi "Gwiazdy Tańczą na Lodzie" ? Na pewno wielu, bo to, co powiedział Igor na temat show-biznesu w Polsce jest przerażające. Przerażające ale prawdziwe.

 

I choć sam Igor znakomicie odnalazł się w show-biznesie jako cekin, który zdobił kreację polskiej rozrywki, ma na tyle odwagi, by przyznać, że jest po prostu źle:

Branża rozrywkowa w Polsce to wielka lipa. Egzystujemy na poziomie telenowel i głupkowatych reality show.Szkoda gadać. - Komentuje Igor w rozmowie z Twoim Imperium.

I dodaje:

U nas zaś widzę tylko marnotrawienie wielkich pieniędzy. Wierzę jednak, że zaczniemy w końcu szukać nowych twarzy, zamiast stawiać na stare, zardzewiałe konie i roboli bez warsztatu.

Dziennikarz, który prowadził rozmowę zwrócił Igorowi uwagę, że przesadza. Kryszyłowicz odparł:

Kraj, w którym odbywa się zaledwie pięć dużych premier teatralnych w roku, za to realizuje się głównie taniutkie kino. Kraj, w którym gwiazdy błyszczą głównie na bankietach, nie ma prawa mieć prawdziwego show-biznesu. - Krótko mówiąc, pozamiatał.

Na pytanie, czy nie będzie Igorowi brakowało ciętego języka Dody, powiedział:

Pewnie jeszcze nieraz się spotkamy.

Ostaniom wypowiedzią Kryszyłowicz się pogrążył. Jak ma zamiar spotkać się nieraz z Dodą to raczej tylko na bankietach. No chyba,że o czymś nie wiemy.