"Fabryka Gwiazd" ma kiepską oglądalność!

Wszystko przez pogodę?

 

Polsat liczył na sukces, ale chyba się przeliczył. Fabryka Gwiazd, która miała być flagowym hitem stacji, po publikacji pierwszych wyników oglądalności okazała się co najwyżej łódką z wielkim żaglem.


Jak pokazują wyniki oglądalności polsatowskim program z młodymi artystami ogląda około 3 milionów Polaków. Tak było podczas emisji pierwszego odcinka "Fabryki Gwiazd", a w ostatni piątek show obejrzało nieco ponad 2, 5 miliona Polaków. Tymczasem konkurencyjny program Mam Talent ogląda 4,5 miliona widzów TVN-u. Co tylko potwierdza, że stacja Walterów zna się na rozrywce.

Skąd tak słabe wyniki oglądalności "Fabryki Gwiazd"? Polsat twierdzi, że być może wszystkiemu winna jest pogoda, która nadal sprzyja spędzaniu wolnego czasu poza domem. To wydaje się jednak mało prawdopodobne, bo TVN w soboty nawet przy dobrej pogodzie gromadzi niezłą widownię.

Być może za słaba oglądalność "Fabryki Gwiazd" odpowiadają jurorzy, którzy zachowują się podczas programu jak chochoły! Cała czwórka z Kayah na czele jest koszmarnie nudna, co z pewnością programowi nie pomaga! A szkoda, bo to naprawdę dobry program!