Córki Baracka Obamy kochają Jonas Brothers

Na dodatek nie chcą słuchać przemówień taty...

 

Już w listopadzie wybory prezydenckie USA. Jednym z kandydatów jest Barack Obama, który jak się okazało ma dwie bardzo fajne dziewczynki.Malia i Sasha Obama nie mają ostatnio łatwego życia. Pomimo tego, że nie są jeszcze w pełni dorosłe, uczestniczą one w kampanii wyborczej swojego taty. Wiadomo jednak, że nie jest to wymarzona praca dla dwóch nastolatek, dlatego też pomocnicy Baracka Obamy, zorganizowali dla dwóch księżniczek małą niespodziankę.

 W nagrodę za kilkudniową pomoc, Malia i Sasha spotkały się z chłopcami z Jonas Brothers. Było to dla nich wielkie wydarzenie, która zapamiętają do końca życia. Nieoficjalnie wiadomo, że Nick Jonas chciał poznać sekrety agencji wywiadowczych i nieustępliwie przekonywał dziewczyny, aby zaprowadziły go do jednej z tajnych baz. Również Joe Jonas był zachwycony spotkaniem i także zadawał wiele pytań.Na zakończenie cała grupka zaśpiewała kilka piosenek i zrobiła pamiątkowe zdjęcia.

 

Kotek baaardzo zazdrości!

 

Chcesz zawsze wiedzieć, co słychać u Jonas Brothers i innych nastoletnich gwiazd? Kotek może codziennie wysyłać Ci maile! KLIKNIJ TUTAJ