Heather Locklear aresztowana

Aktorka prowadziła samochód pod wpływem niedozwolonych środków.
H. Locklear aresztowana Aktorka prowadziła samochód pod wpływem niedozwolonych środków Heather Locklear trafiła do aresztu za prowadzenie samochodu po pijanemu. Ostatnio aktorka leczyła się na depresję Aktorka telewizyjna i filmowa znana z takich seriali jak "Dynastia" czy "Melrose Place " trafiła do aresztu. Patrząc na zdjęcie można sie domyślać, za co trafiła za kraty. Oczywiście za tak zwaną jazdę po pijaku. Jak podaje magazyn "People", nie wiadomo jeszcze, czy w grę wchodzą narkotyki. Heather od jakiegoś czasu miała poważne problemy ze zdrowiem psychicznym. W czerwcu trafiła do kliniki w Arizonie z powodu depresji.

 

Aktorka telewizyjna i filmowa znana z takich seriali jak "Dynastia" czy "Melrose Place " trafiła do aresztu. Patrząc na zdjęcie można sie domyślać, za co trafiła za kraty. Oczywiście za jazdę po pijaku tak zwanym. Jak podaje magazyn "People" nie wiadomo jeszcze, czy w grę wchodzą narkotyki.

 

Heather od jakiegoś czasu miała poważne problemy ze zdrowiem psychicznym. W czerwcu trafiła do kliniki w Arizonie z powodu depresji.

 

A tu Heather jako Stacy Sheridan w filmie T.J. Hooker. Bardzo wyrazista postać :