Kupicha i Dygant razem?

No tego to się nie spodziewaliśmy, ale Kupicha wszędzie się wkręci.
Kupicha i Dygant razem? No tego to się nie spodziewaliśmy, ale Kupicha wszędzie się wkręci. Jak wypadł Kupicha na planie "Niani"? Wszystko jednak wskazuje na to, że fabuła serialu dostarczyła nie lada zabawy samym aktorom i członkom zespołu Feel. Włączasz telewizor - Kupicha , otwierasz gazetę - Kupicha, włączasz radio - Kupicha, idziesz do banku - Kupicha. Dobrze, że jeszcze nie reklamuje płynu do kąpieli lub papieru toaletowego, bo przynajmniej w łazience można odpocząć. Ale nie tylko Piotrek ma łeb do interesów. Agnieszka Dygant nie jest gorsza. Aktorka nie dość, że zagrała w Niani samą siebie, to jeszcze pojawi się niedługo w tym samym serialu, jako własna kopia. A wszystko za sprawą tajemniczej Jowity Nowik, która jest agentką zespołu Feel. Dygant również wcieliła się w tę postać i trzeba przyznać, że mocno namieszała, bo trudno się połapać, kiedy na telewizyjnym ekranie jest serialową Franią, a kiedy Jowitą Nowak. Ale jaki to ma związek z Kupichą? Otóż duży. Oprócz tego, że w serialu mamy już "dwie Dygant" to teraz dołączył jeszcze Piotr Kupicha. Agnieszka bardzo mu pomagała.  - Pomogło mi, że zadebiutowałem w roli aktora w bardzo miłym towarzystwie i atmosferze pełnego profesjonalizmu. Dodatkową niespodzianką była dla mnie jazzowa aranżacja naszego nowego singla "W odpowiedzi na Twój list", która mnie absolutnie zachwyciła - opowiada Piotr Kupicha.  Jak wypadł Kupicha na planie "Niani"? Przekonamy się niebawem! Wszystko jednak wskazuje na to, że zawiła fabuła serialu dostarczyła nie lada zabawy samym aktorom i członkom zespołu Feel, których najbardziej zaskoczyła nowa aranżacja ich piosenki.  Ciekawe kiedy w Niani pojawi się Jolka "Koń" Rutowicz...

 

Włączasz telewizor - Kupicha , otwierasz gazetę - Kupicha, włączasz radio - Kupicha, idziesz do banku - Kupicha. Dobrze, że jeszcze nie reklamuje płynu do kąpieli lub papieru toaletowego, bo przynajmniej w łazience można odpocząć. Ale nie tylko Piotrek ma łeb do interesów.

 

 

kupicha

 

 

Agnieszka Dygantnie jest gorsza. Aktorka nie dość, że zagrała w Niani samą siebie, to jeszcze pojawi się niedługo w tym samym serialu, jako własna kopia. A wszystko za sprawą tajemniczej Jowity Nowik, która - jak się okazuje -jest agentką zespołu Feel. Dygant również wcieliła się w tę postać i trzeba przyznać, że mocno namieszała, bo trudno się połapać, kiedy na telewizyjnym ekranie jest serialową Franią, a kiedy Jowitą Nowak. Ale jaki to ma związek z Kupichą? Otóż duży. Oprócz tego, że w serialu mamy już "dwie Dygant" to teraz dołączył jeszcze Piotr Kupicha. Agnieszka bardzo mu pomagała.

 

Pomogło mi, że zadebiutowałem w roli aktora w bardzo miłym towarzystwie i atmosferze pełnego profesjonalizmu. Dodatkową niespodzianką była dla mnie jazzowa aranżacja naszego nowego singla "W odpowiedzi na Twój list", która mnie absolutnie zachwyciła. - opowiada Piotr Kupicha.

 

Jak wypadł Kupicha na planie "Niani"? Przekonamy się niebawem! Wszystko jednak wskazuje na to, że zawiła fabuła serialu dostarczyła nie lada zabawy samym aktorom i członkom zespołu Feel, których najbardziej zaskoczyła nowa aranżacja ich piosenki.

 

Ciekawe kiedy w Niani pojawi się Jolka "Koń" Rutowicz...

Więcej o:
Komentarze (39)
Kupicha i Dygant razem?
Zaloguj się
 • kiniusia1234

  Oceniono 16 razy 14

  to super że feel tam będzie kocham ten zespóól już się nie moge doczekać do soboty .....:)

 • grusia444

  Oceniono 12 razy 10

  Feel w ,,niani'' bedzie dzisiaj.. :) Pewnie zagral super.. :*:* Uwielbiam ich!

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 9

  spadaj od Feel'a ! jak sie nie znasz to prosze nie komentuj... ;/ on jest cudowny!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 9

  Nie wiem o co wam chodzi.... Cieszcie się, że na polskim rynku muzycznym wreszcie ktoś zaistniał, i że się wyróżnia czymś innym, a nie głupotą, tak jak np. pani Jola Rutowicz...;) Ja bardzo bardzo lubię Feela, ponieważ jest to jedyny polski zespół, który wybił się ponad poziom...;)

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 8

  Piotrek super śpiewa

 • kika2311

  Oceniono 12 razy 8

  było wyrombiście!!!!!a jak fajnie śpiewał;)

 • madziunia593

  Oceniono 12 razy 8

  Nie wiem czy wy im po prostu zadrościcie,czy nie wiem co!Dawno nie było kogos takiego jak FEEl ale i tak narzekacie...Może wolicie takie puste laski jak Doda czy Jola Rutowicz..to juz nie moja sprawa!Ale mam nadzieje,ze Feela bedzie jeszcze wiecej...UWIELBIAM GO!A co do reklamy papieru toaletowego to oni sie tak nie poniża..to nie ich poziom!Feel to nie poziom Dody!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 8

  no i co z tego mają swoje 5 min.to niech z niego korzystają każdy by skorzystał na ich miejscu (Feel'a) mi to nie przeszkadza niech sobie będą przynajmiej nie widzę tej głupiej Cichopki bleeeeeeeeeeee

 • natka15

  Oceniono 9 razy 7

  Oczywiście Piotruś wypadł upcio. A mi nigdy nie jest go dosc :D Fajnie, że wszędzie go pełno, a Wy mu w tym pomagacie :P widzicie sami nie wiecie co piszecie xD Pomagacie mu bo psizecie o nim artukuł, a fajnie jakby płyn do kompieli reklamowali, bo papier toaletowy to dla takich gwiazd jak np. doda xD Oni są lepsi :-) I na pewno nigdy by nie reklamowali papieru toaletowego, bo wiedzą, że to idiotyczne. A piosenka ww formacie jezz'owym taka sobie wole normalną wersje ;-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX