Kupicha i Dygant razem?

No tego to się nie spodziewaliśmy, ale Kupicha wszędzie się wkręci.
Kupicha i Dygant razem? No tego to się nie spodziewaliśmy, ale Kupicha wszędzie się wkręci. Jak wypadł Kupicha na planie "Niani"? Wszystko jednak wskazuje na to, że fabuła serialu dostarczyła nie lada zabawy samym aktorom i członkom zespołu Feel. Włączasz telewizor - Kupicha , otwierasz gazetę - Kupicha, włączasz radio - Kupicha, idziesz do banku - Kupicha. Dobrze, że jeszcze nie reklamuje płynu do kąpieli lub papieru toaletowego, bo przynajmniej w łazience można odpocząć. Ale nie tylko Piotrek ma łeb do interesów. Agnieszka Dygant nie jest gorsza. Aktorka nie dość, że zagrała w Niani samą siebie, to jeszcze pojawi się niedługo w tym samym serialu, jako własna kopia. A wszystko za sprawą tajemniczej Jowity Nowik, która jest agentką zespołu Feel. Dygant również wcieliła się w tę postać i trzeba przyznać, że mocno namieszała, bo trudno się połapać, kiedy na telewizyjnym ekranie jest serialową Franią, a kiedy Jowitą Nowak. Ale jaki to ma związek z Kupichą? Otóż duży. Oprócz tego, że w serialu mamy już "dwie Dygant" to teraz dołączył jeszcze Piotr Kupicha. Agnieszka bardzo mu pomagała.  - Pomogło mi, że zadebiutowałem w roli aktora w bardzo miłym towarzystwie i atmosferze pełnego profesjonalizmu. Dodatkową niespodzianką była dla mnie jazzowa aranżacja naszego nowego singla "W odpowiedzi na Twój list", która mnie absolutnie zachwyciła - opowiada Piotr Kupicha.  Jak wypadł Kupicha na planie "Niani"? Przekonamy się niebawem! Wszystko jednak wskazuje na to, że zawiła fabuła serialu dostarczyła nie lada zabawy samym aktorom i członkom zespołu Feel, których najbardziej zaskoczyła nowa aranżacja ich piosenki.  Ciekawe kiedy w Niani pojawi się Jolka "Koń" Rutowicz...

 

Włączasz telewizor - Kupicha , otwierasz gazetę - Kupicha, włączasz radio - Kupicha, idziesz do banku - Kupicha. Dobrze, że jeszcze nie reklamuje płynu do kąpieli lub papieru toaletowego, bo przynajmniej w łazience można odpocząć. Ale nie tylko Piotrek ma łeb do interesów.

 

 

kupicha

 

 

Agnieszka Dygantnie jest gorsza. Aktorka nie dość, że zagrała w Niani samą siebie, to jeszcze pojawi się niedługo w tym samym serialu, jako własna kopia. A wszystko za sprawą tajemniczej Jowity Nowik, która - jak się okazuje -jest agentką zespołu Feel. Dygant również wcieliła się w tę postać i trzeba przyznać, że mocno namieszała, bo trudno się połapać, kiedy na telewizyjnym ekranie jest serialową Franią, a kiedy Jowitą Nowak. Ale jaki to ma związek z Kupichą? Otóż duży. Oprócz tego, że w serialu mamy już "dwie Dygant" to teraz dołączył jeszcze Piotr Kupicha. Agnieszka bardzo mu pomagała.

 

Pomogło mi, że zadebiutowałem w roli aktora w bardzo miłym towarzystwie i atmosferze pełnego profesjonalizmu. Dodatkową niespodzianką była dla mnie jazzowa aranżacja naszego nowego singla "W odpowiedzi na Twój list", która mnie absolutnie zachwyciła. - opowiada Piotr Kupicha.

 

Jak wypadł Kupicha na planie "Niani"? Przekonamy się niebawem! Wszystko jednak wskazuje na to, że zawiła fabuła serialu dostarczyła nie lada zabawy samym aktorom i członkom zespołu Feel, których najbardziej zaskoczyła nowa aranżacja ich piosenki.

 

Ciekawe kiedy w Niani pojawi się Jolka "Koń" Rutowicz...