Czyje to kopytka?

Nie wiedzieliśmy, że nowy trend tak szybko się przyjmie.
Czyje to kopytka? Nie wiedzieliśmy, że nowy trend tak szybko się przyjmie. W końcu uzależniona od najnowszych trendów Vicki Beckham nie mogła pozbawić się tej przyjemności i kupiła sobie najnowsze buty na przedziwnych obcasach Kiedy Plotek po raz pierwszy zobaczył te buty pomyślał: "Fajne, ale bym sobie takich nie kupił". Victoria Beckham najwyraźniej pomyślała coś zupełnie innego. Albo nie pomyślała wcale. W końcu uzależniona od najnowszych trendów Vicki nie mogłaby pozbawić się tej przyjemności. Tylko jak w tym chodzić? Jak widzicie Vicki wybrała najmniej wygodny wariant, który właściwie nie wiadomo, gdzie się kończy. Na szczęście podczas promocji nowego zapachu pojawiła się w towarzystwie męża, który pomagał jej chodzić i dzielnie trzymał gwiazdę za rękę. Brawo David! Taki mąż to prawdziwy skarb! 

 

Kiedy Plotek po raz pierwszy zobaczył te buty pomyślał: Fajne, ale bym sobie takich nie kupił.Victoria Beckham najwyraźniej pomyślała coś zupełnie innego. Albo nie pomyślała wcale. W końcu uzależniona od najnowszych trendów Vicki nie mogłaby pozbawić się tej przyjemności. Tylko jak w tym chodzić?

 

vicki

 

Jak widzicie Vicki wybrała najmniej wygodny wariant, który właściwie nie wiadomo gdzie się kończy. Na szczęście podczas promocji nowego zapachu pojawiła się w towarzystwie męża, który pomagał jej chodzić i dzielnie trzymał gwiazdę za rękę. Brawo David! Taki mąż to prawdziwy skarb!

 

vicki