Konkurs - w tym tygodniu książka dla młodszych użytkowników Plotka

Kryminał z szaloną nastolatką i tchórzofretką.

 

W zeszły piątek wysłaliśmy już kolejnego maila z pytaniem konkursowym (nie dostajesz maili od Plotka? zapisz się koniecznie tutaj ) i do 2 października czekamy na odpowiedzi. Ale nasz konkursu nadal trwa! W każdy piątek macie szansę na wygranie fajnych książek.

 

W tym tygodniu do wygrania książka Minerva Clark na tropie autorstwa Karen Karbo:

 

 

okładka

Minerva Clark ma trzynaście lat, gniazdo zamiast włosów i tchórzofretkę w kieszeni. Nienawidzi swoich stóp i krzywego nosa. Kompromitujący wypadek w centrum rozrywki, aresztowanie nieskazitelnie uczciwej kuzynki, a na koniec porażenie prądem na oczach tłumów zgromadzonych w galerii sztuki, to naprawdę za dużo dla jednej nastolatki. Okazuje się jednak, że kopnięcie prądem może mieć także pozytywne skutki. Minerva przestaje się koncentrować na mankamentach urody. Całą jej uwagę pochłania teraz sprawa pomyłkowego zatrzymania kuzynki Jordan. W dziwny sposób wiąże się ona z popełnionym w księgarni morderstwem oraz tajemniczymi kradzieżami tożsamości. Czy szalonej nastolatce z tchórzofretką w kieszeni uda się odgadnąć, kto za tym wszystkim stoi?

 

 

 

 

Co zrobić, żeby wygrać książkę? Jeśli nie dostajesz jeszcze codziennych maili od Plotka z gorącymi newsami z życia gwiazd, zdjęciami i materiałami wideo, zapisz się TUTAJ . W piątkowym mailu znajdziesz pytanie konkursowe, na które należy odpowiedzieć, aby wziąć udział w naszym konkursie. Pełny regulamin do wglądu na tej stronie .