Katarzyna Walter wyleciała z "Tańca z Gwiazdami"

Marta Żmuda -Trzebiatowska coraz bliżej Kryształowej Kuli...

Potwierdzają się słowa Pawła Stasiaka , który jakiś czas temu w rozmowie z Plotkiem przyznał, że 8 edycję Tańca z Gwizdami może wygrać Marta Żmuda -Trzebiatowska . Aktorka tańczy najlepiej i jak tak dalej pójdzie, to może zgarnąć główną nagrodę.

Jury w "TzG" jest dość niestałe w swoich ocenach. W tym tygodniu jednym z najsłabszych występów okazał się taniec Alana Andersza oraz Ilony Felicjańskiej, której coraz trudniej utrzymać się w programie.

 

Oceny jury są o tyle zaskakujące, bo w ubiegłym tygodniu najgorzej wypadł Steve Allen , ale w tym odcinku został oceniony najwyżej. Czyżby TVN chciał wykreować nieznanego sportowca na gwiazdę?Obecność Allena w "TzG" zresztą od samego początku budziła mieszane emocje, ale wszystko wskazuje, że stacja ma wobec Steve jakiś tajemniczy plan!

 

Jak zwykle występ Marty Żmudy -Trzebiatowskiej i jej partnera Adama Króla nie wzbudził żadnych zastrzeżeń jury. Trudno się temu dziwić, bo przecież aktorka zna swojego partnera bardzo dobrze i pozostałe gwiazdy nie mają tak komfortowej sytuacji jak Marta. Tymczasem na temat udziału aktorki w "Tańcu z gwiazdami" krążą plotki, o tym, że Marta nie chciała wystąpić w programie bez swojego chłopaka.

 

Najmniej szczęścia miała Katarzyna Walter , która odpadła z programu!