Tomasz Jacyków nie lubi Joli Rutowicz?

Jola Rutowicz wylądowała na lodzie..

 

Szykuje się ostra walka. Jola "Koń" Rutowicz już dawno uwierzyła w to, że jest gwiazdą. Ale jak się okazuje w programie Gwiazdy Tańczą na Lodzie czeka ją nie lada niespodzianka. Już teraz wiadomo, że kochająca się w koniach Jolka nie będzie miała łatwego życia, bo będzie musiała przyjąć na swoje bary opinie Tomka Jacykowa, które mogą dosłownie ją wbić w lód.

 

Jola Rutowicz powinna się cieszyć z tego, że w ogóle znalazła się w tym programie. Nie sądzę, że byłbym w stanie się w ogóle nią zainteresować, a przede wszystkim spotkać kiedykolwiek poza show Dwójki. Dziwi mnie fenomen tej dziewczyny! W mojej życiu zawodowym spotykam się z poważnymi osobami, a Rutowicz raczej nie należy do tych, z którymi chciałbym pracować- opowiada Tomek Jacyków w rozmowie z Plotkiem.

Jak widać Jolka nie przypadła do gustu Tomkowi, który w trzeciej edycji "Gwiazdy Tańczą na Lodzie" jest jurorem. Widzowie mogą być pewni, że Jacyków nie pozostawi na gwiazdce suchej nitki. I dobrze, bo być może w ten sposób przynajmniej odrobinę utemperuje jej nosa!

 

Chcesz zawsze wiedzieć, co słychać w polskim showbiznesie? Możesz codziennie dostawać maile z gorącymi newsami i ekskluzywnymi materiałami KLIKNIJ TUTAJ