Koterski w przeglądzie prasy ! Wideo

Michał Koterski nie powiedział ostatniego słowa, jeżeli chodzi o karierę telewizyjną. Zobacz zapowiedź nowego kanału "Polsat Play". Wideo.
Koterski znowu na wizji Nie powiedział ostatniego słowa. Michał Koterski będzie pojawiał się w programie "Hard Rock Weekend" w nowym kanale Polsatu - "Polsat Play". Zobaczymy tam także Michała Figurskiego. Jak donosiły media, Michał Koterski, który swego czasu miał własny program w Polsacie, upadł na dno, z którego miał się nie odbić. Okazuje się, że sprawa ma się nieco inaczej. Od 6 października rusza nowy kanał telewizji Polsat "Polsat Play". Będzie to kanał adresowany przede wszystkim do płci męskiej. Jednym z programów, który zagości na kanale "Polsat Play" będzie "Hard Rock Weekend". W programie zobaczymy min. Michała Figurskiego, który wraz z gwiazdami show-biznesu, będzie prowadził przegląd prasy. Męski punkt widzenia Figurskiego, będzie okraszony wypowiedziami min. Michała Koterskiego i Liroya.

 

Jak donosiły media,Michał Koterski, który swego czasu miał własny program w Polsacie, upadł na dno, z którego miał się nie odbić Okazuje się, że sprawa ma się nieco inaczej.

 

Od 6 października rusza nowy kanał telewizji Polsat "Polsat Play". Będzie to kanał adresowany przede wszystkim do płci męskiej. Jednym z programów,który zagości na kanale "Polsat Play" będzie "Hard Rock Weekend". W programie zobaczymy min. Michała Figurskiego, który wraz z gwiazdami show-biznesu, będzie prowadził przegląd prasy. Męski punkt widzenia Figurskiego, będzie okraszony wypowiedziami min. Michała Koterskiego i Liroya.