Tak wygląda chłopak wszystkich gwiazd! Foto!

Był już z Magdą Schejbal. Teraz jest z Jacykowem...

 

Sezon salonowy trwa. Na imprezy przychodzą nie tylko gwiazdy, ale też biznesmeni, dziennikarze, ich znajomi oraz wiele innych nieznanych szerzej osób. Nie raz zdarza się, że któraś z gwiazd witając się ze swoim znajomym zostaje uwieczniona na zdjęciu, a następnego dnia dowiaduje się z prasy, że ma nowego partnera. Czasem też celebryci pozują do zdjęć ze swoimi znajomymi. Wtedy tym bardziej pojawiają się plotki. Ci, którzy mają parcie na szkło, w prosty sposób mogą zaistnieć w prasie bulwarowej.

 

Niedawno plotkarskie media rozpisywały się na temat nowego faceta Magdaleny Schejbal tylko dlatego, że na jednej z imprez pojawiła się ona ze swoim kolegą.

 

 

Wczoraj na jednym z pokazów mody ten sam chłopak stanął obok Tomasza Jacykowa, kiedy fotoreporterzy robili mu zdjęcia. Nie jesteśmy pewni, czy stylista w ogóle to zauważył, bo chłopak stał krok za nim. Już dziś niektóre z portali pokazały te zdjęcia pisząc o tym, ze Jacyków pokazał swojego faceta. Ale czy taka jest prawda?

 

Naszym zdaniem chłopak po prostu chce się trochę popromować i pokazać w towarzystwie znanych znajomych. Uważamy to za nieco żałosne, ale z ludzkiej uprzejmości dajemy chłopakowi szansę i pozwalamy zaistnieć na Plotku. A niech ma!

 

 

Chcesz wiedzieć więcej niż inni? W codziennych mailach od Plotka możesz znaleźć ekskluzywne wiadomości KLIKNIJ TUTAJ