Małogosia Foremniak i Bogusław Linda na ślubnym kobiercu! Zdjęcia!

To prawdziwy wysyp ślubów! Po Cichopkach przyszedł czas na Foremkę i Lindę!
Wysyp ślubów? Po Cichopkach przyszedł czas na Foremkę i Lindę! Niedawno na planie "I kto tu rządzi" odbyła się uroczystość zaślubin Gosi Foremniak z Bogusiem Lindą. Szkoda, że para pobrała się tylko na potrzeby serialu Ślub był kameralny. Małgosia Foremiak marzyła o nim od dawna. I w końcu marzenie aktorki się spełniło. Kilka dni temu na planie "I kto tu rządzi" odbyła się skromna uroczystość zaślubin Gosi Foremniak z Bogusławem Lindą. Co prawda, aktorska para pobrała się tylko na potrzeby serialu, ale trzeba przyznać, że Małgosia wygląda w welonie bardzo ładnie. Dlatego z pewnością wielu jej fanów chętnie zobaczyłoby aktorkę na ślubnym kobiercu. Potencjalnym kandydatem jest Rafał Maserak. Na ten ślub już od dawna czeka cała Polska!  

 

Ślub był kameralny. Małgosia Foremiak marzyła o nim od dawna. I w końcu marzenie aktorki się spełniło. Kilka dni temu na planie "I kto tu rządzi" odbyła się skromna uroczystość zaślubin Gosi Foremniak z Bogusławem Lindą.


Co prawda, aktorska para pobrała się tylko na potrzeby serialu, ale trzeba przyznać, że Małgosia wygląda w welonie bardzo ładnie. Dlatego z pewnością wielu jej fanów chętnie zobaczyłoby aktorkę na ślubnym kobiercu. Potencjalnym kandydatem jest Rafał Maserak. Na ten ślub już od dawna czeka cała Polska!