Gwiazdy Camp Rocka opowiadają o londyńskiej premierze WIDEO

Zobacz filmik z Jonas Brothers , Demi Lovato i Alyson Stoner .

 

10 września w Londynie odbyła się europejska premiera filmu Camp Rock . Byli na niej obecni Jonas Brothers , Demi Lovato i Alyson Stoner . Dzień później aktorzy opowiadali o swoich wrażeniach z premiery, towarzyszącej jej imprezy i spotkań z fanami. Najwyraźniej byli zadowleni, bo co chwila padają słowa "cudownie", "niesamowicie" i "fajnie".

 

Kotek ma specjalnie dla Was to nagranie. Zobaczcie sami, jak gwiazdy Camp Rock cieszą się z popularności filmu:

 

 

Gwiazdy Camp Rock po europejskiej premierze

 

 

 

Mamy dla Was też krótkie podsumowanie po polsku:

 

Kevin Jonas: Tutaj (w Londynie) jest niesamowicie, jesteśmy pod wrażeniem ilości fanów i odbioru filmu. To była niesamowita noc, świetnie się bawiliśmy na imprezie i występie, na prawdę było super.

 

Demi Lovato: Ja się świetnie bawiłam śpiewając, chętnie zrobię to jeszcze raz. Byliśmy razem w trasie i śpiewaliśmy w duecie z Joe na scenie, to było fajne.

 

Joe Jonas: Ten ostatni występ był cudowny, przyszli fani, którzy są niesamowici. Fajnie zobaczyć, że ludziom się podoba film. Dla nas to już któryś z kolei występ, ale fajnie znowu to przeżyć.

 

Kevin Jonas: Podczas pokazu filmu wszyscy tańczyli na siedzeniach kinowych. Brytyjscy fani są niesamowici.

 

Nick Jonas: To zaszczyt być w tym kraju. Byłem już tutaj kilka razy i to wzruszające, że fani są tacy serdeczni i wspierający.

 

Alyson Stoner: Byłam zaskoczona, że fani znają moje wcześniejsze występy i role. Są pełni szacunku dla nas i mają nienaganne maniery, bardzo to doceniam.

 

Zobacz także:


Kuba Molęda i Ewa Farna na premierze Camp Rock

Demi Lovato i Jonas Brothers na premierze "Camp Rock" w Londynie

 

 

Jeśli chcesz być zawsze na bieżąco i co tydzień mieć szansę na wygranie fajnej płyty z muzyką - pozwól Kotkowi pisać do Ciebie maile KLIKNIJ TUTAJ

 

 

Więcej o: