Zapendowska ma już za dużo roboty!

Miała uczyć śpiewu amatorów, a tymczasem w piątkowy wieczór na antenie Polsatu nikt nie wspomniał nawet o niej słowem..

Od kilku miesięcy prasa rozpisywała się o tym, że Ela Zapendowska, będzie pojawiła się w Fabryce Gwiazd . Tymczasem w piątkowy wieczór w pierwszym odcinku show Maciek Rock nawet nie wspomniał słowem o Eli i przedstawił trójkę zupełnie innych specjalistów od nauki śpiewu. Czyżby Zapendowska wyleciała z Fabryki Gwiazd? nauczyciele śpiewu są zupełnie inni. Nic dziwnego, że Plotek postanowił sprawdzić, co się stało ze znaną nauczycielką śpiewu i czy pojawi się w polsatowskim show.
Ela Zapendowska wystąpi w kilku odcinkach Fabryki Gwiazd. Jednak tylko jako gość, bo na co dzień jednak większość obowiązków zawodowych ma w Jak Oni Śpiewają. Stacja zaprosiła Elę tylko do kilku odcinków nowego programu w statusie gwiazdy zaś na co dzień pracują z finalistami inni specjaliści od nauki śpiewu - wyjaśnia dziennikarz Polsatu.

Trzeba przyznać, że chyba wszyscy liczyliśmy na większy udział Eli Zapendowskiej w programie. Tym bardziej, że udział surowej jurorki Jak Oni Śpiewają w poczciwym "Idolu" uczynił z niej gwiazdę!