"Tylko zołzy robią karierę"

Kolejna książka do wygrania w naszym konkursie!

 

W zeszły piątek wysłaliśmy w mailu pierwsze konkursowe pytanie (nie dostajesz maili od Plotka? zapisz się koniecznie tutaj ) i do 25 września czekamy na odpowiedzi. Ale to nie będzie koniec naszego konkursu! W każdy piątek będziecie mieli szansę na wygranie fajnych książek.

 

W tym tygodniu do wygrania książka Tylko zołzy robią karierę autorstwa Debry Condren:

 

Tytułowa zołza nie jest egoistką, jędzą ani złą żoną. To kobieta niezależna, która zarabia na siebie, ma silną pozycję i jest traktowana z uznaniem i szacunkiem. Z ambicją wykorzystuje swoje talenty i realizuje marzenia. Jest przy tym wierna sobie. Nie rezygnuje ze szczęścia w życiu osobistym i pozostaje kobieca. W niepokornym, zabawnym, ale i mądrym poradniku Tylko zołzy robią karierę znajdziesz nowe skuteczne metody odzyskiwania marzeń i poczucia własnej wartości.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Co zrobić, żeby wygrać książkę? Jeśli nie dostajesz jeszcze codziennych maili od Plotka z gorącymi newsami z życia gwiazd, zdjęciami i materiałami wideo, zapisz się TUTAJ . W piątkowym mailu znajdziesz pytanie konkursowe, na które należy odpowiedzieć, aby wziąć udział w naszym konkursie. Pełny regulamin do wglądu na tej stronie .