Tola Szlagowska ruszyła na podbój Ameryki!

Polska może odetchnąć! Tola Szlagowska wyjeżdża do Ameryki! Nareszcie!

 

Na to wydarzenie czekała cała Polska, która jest już zmęczona Tolą Szlagowską i jej zawrotną karierą robioną dzięki wpływowym jej rodziców. Młoda piosenkarka idzie w ślady nieco starszej od siebie Natalii Lesz i za oceanem, chce poznać wszystkie tajniki show - biznesu, które być może przydadzą się jej później w robieniu kariery.


Szlagowska od pewnego czasu chwaliła się w wielu wywiadach, że jest zafascynowana Ameryką i tym jak robi się tam karierę. Nieoficjalnie wiadomo, że Szlagowska wyjechała kilka dni temu do USA i może spędzić tam nawet kilka lat. Ciekawe, czego nauczy się Tola w USA od fachowców? Bo jak dotąd tylko Alicji Bachledzie - Curuś wyjazd z Polski wyszedł na dobre. A większość polskich gwiazdek wróciła do kraju z dyplomami tamtejszych szkół, ale ich kariery nie należą do imponujących.

 

Ale Tola Szlagowska musi mocno wierzyć w to, że Ameryka otworzy przed nią szerokie perspektywy na międzynarodową karierę. Pozostaje więc trzymać mocno kciuki za młodą piosenkarkę. Choć wielu Polaków z pewnością wiadomość o wyjeździe Toli na kilka lat z kraju ucieszy. Plotek ma również do Szlagowskiej wielką prośbę. Tolu, nie wracaj!