Edyta Zając idzie do szkoły!

Edyta szykuje się do wielkiego przełomu w związku z Czarkiem...

 

Szykuje się prawdziwa rewolucja w życiu Edyty Zając i Czarka Pazury. Dziewczyna aktora od 1 października, będzie studiować na Uniwersytecie Warszawskim. Co? Zarządzanie. Co ma wspólnego ten kierunek studiów z tym, co robi Edyta w Polsacie? Niewiele. Ale Zając zaczęła naukę na tym kierunku prędzej niż poznała swojego chłopaka.

I choć do niedawna była studentką Uniwersytetu Jagiellońskiego, to z powodów osobistych musiała się przenieść do stolicy, bo tu mieszka od pół roku. Edyta od samego początku chciała mieć konkretny zawód, bo jak twierdzą jej znajomi, dziewczyna Pazury nie traktuje przygody z mediami na serio.

Ten argument musi być bardzo przekonujący, bo przecież Zając "unika" kontaktu z telewizyjnym ekranem jak diabeł święconej wody. I z pewnością, dlatego zgodziła się przyjąć propozycję stacji!


Jak widać Edytka szybko się uczy i zarządzanie własnym wizerunkiem idzie jej całkiem dobrze. Musi jeszcze trochę popracować nad logiką, bo jak się okazuje jej zeznania kłócą się z faktami.

 

Lubisz wiedzieć, co słychać u gwiazd i gwiazdeczek? Z Plotkiem możesz być zawsze na bieżąco - wyślemy Ci gorące newsy prosto na Twoją skrzynkę! KLIKNIJ TUTAJ