Wojewódzki goni Majewskiego!

Czyżby Szymon Majewski stracił poczucie humoru?

 

Ani udział pani Basi, ani nawet Joli Rutowicz w programie Szymona Majewskiego nie pomogły przyciągnąć widzów w poniedziałkowe wieczory. Satyryk traci publiczność i to bardzo, bo w stosunku do tego, jaką miał oglądalność w czerwcu, zainteresowanych programem jest aż o milion mniej. W internecie sypią się złośliwe komentarze na temat tego, że Majewskiemu skończyło się poczucie humoru i pomysły na bawienie publiczności.


To dość zaskakująca wiadomość, bo Szymon uchodził za lidera w poprzednim sezonie, ale z drugiej strony nie ma się czemu dziwić. Jego show musi konkurować z nadawanym w tym samym czasie programem Tomka Lisa. Jak wiadomo obaj panowie są ulubieńcami Polaków, stąd prawdopodobnie tak duży spadek oglądalności Majewskiego.


Zyskał zaś Kuba Wojewódzki i to o ponad pół miliona widzów w stosunku do pierwszej połowy tego roku. Okazuje się, że TVN przenosząc program Kuby zrobił mu prezent, bo w ten sposób Wojewódzki uratował się przed zdjęciem z anteny telewizyjnej.

 

Uważacie, że Szymon się skończył?

 

Lubisz wiedzieć, co słychać w polskim showbiznesie? Możesz być zawsze na bieżąco dzięki codziennym mailom od Plotka! KLIKNIJ TUTAJ