Urbańska i jej pierwsza sesja w ciąży! Zdjęcia!

Zobacz pierwszą sesję zdjęciową Nataszy Urbańskiej w ciąży!
Pierwsza sesja w ciąży Możemy już zobaczyć efekt sesji zdjęciowąejNataszy Urbańskiej w ciąży! Natasza Urbańska niedawno dumnie prezentowała swój brzuszek na jednej z imprez. Teraz zaprezentowała go również podczas sesji dla magazynu Fashion Natasza Urbańska chwali się swoją ciążą i nikt się temu nie dziwi. W końcu to jej pierwsze dziecko. Niedawno dumnie prezentowała swój brzuszek na jednej z imprez. Teraz zaprezentowała go również podczas sesji dla magazynu Fashion. Choć na zdjęciach Natasza wygląda na lekko obłąkaną i wydaje się być nieco psychodeliczną postacią, to u nas i tak ma plus, za nieepatowanie brzuchem i niewywoływanie taniej sensacji.

 

Natasza Urbańska chwali się swoją ciążą i nikt się temu nie dziwi. W końcu to jej pierwsze dziecko. Niedawno dumnie prezentowała swój brzuszek na jednej z imprez. Teraz zaprezentowała go również podczas sesji dla magazynu Fashion.

 

Choć na zdjęciach Natasza wygląda na lekko obłąkaną i wydaje się być nieco psychodeliczną postacią, to u nas i tak ma plus, za nieepatowanie brzuchem i niewywoływanie taniej sensacji

 

 

Zobacz także:

Urbańska prezentuje swój brzuszek