Cichopek bierze ślub w weekend!

Szybciej niż ktokolwiek się spodziewał!

Koniec spekulacji. "Cichopki" biorą ślub w najbliższy weekend. Czyli "SE" nie miał racji . Gdzie? Tutaj totalne zaskoczenie! W Zakopanem! Para pobierze się w sobotę! Ale miejsce i godzina uroczystości objęte są ścisłą tajemnicą. Wiadomo, że wesele ma być zgodne z tradycją, a sam ślub odbędzie się w kościele, bo tego życzy sobie panna młoda i jej rodzina.
Nie ma sensu zaprzeczać temu, bo i tak już wszyscy wiedzą o ślubie. Problem tylko w tym, że fotoreporterzy nie będą liczyli się z intymnością tego wydarzenia. Nam zależy na spokoju i bezpieczeństwie pary młodej i gości- wyjaśnia Tatiana Mindewicz manager Kasi Cichopek w rozmowie z Plotkiem.

Wiadomo też, że Kasia Cichopek nie poprowadzi w związku ze ślubem sobotniego odcinka Jak Oni Śpiewają. Ale trudno się temu dziwić, bo w końcu aktorkę czeka wyjątkowy weekend, który z pewnością zapamięta na całe życie!

 

Lubisz wiedzieć, co w trawie piszczy? Możesz codziennie dostawać od Plotka maile z gorącymi newsami i już zawsze być na bieżąco KLIKNIJ TUTAJ