Anna Popek ma szlaban w TVN!?

Wyżebrała udział w "Tańcu z gwiazdami. Ale TVN ma jej dość!
Popek ma szlaban w TVN!? Wyżebrała udział w "Tańcu z gwiazdami", ale TVN ma jej dość! TVN jest oburzony na Annę Popek, która po odpadnięciu z "Tańca z gwiazdami", zaprosiła na antenie stacji do oglądania konkurencyjnej Dwójki Wszystko wskazuje na to, że Anka Popek, jedna z najbardziej nielubianych dziennikarek w branży, mocno wkurzyła TVN. Gwiazda Dwójki, po ostatnim występie w "Tańcu z gwiazdami", z którego odpadła jako pierwsza, podpadła szefostwu stacji. Nie ma się czemu dziwić, bo zaproszenie na antenie TVN-u do oglądania konkurencyjnej stacji chyba nie przeszłoby nigdzie. Zwłaszcza w TVP, które za zdradę barw Jedynki wywaliło rok temu Tomka Kammela. Trudno powiedzieć, co kierowało tak naprawdę Popek. Jednak takich rzeczy jak promocja własnego programu się nie robi. - Ta pani chyba strzeliła sobie samobója. Nie ma pojęcia o tym, że nie wypada mówić takich rzeczy na antenie żadnej stacji. Wiadomo nie od dziś, że nie mówi się o konkurencji. Mam wrażenie, że pani Popek chciała się podlizać Dwójce. Ale w ten sposób na pewno nie ma już szans na pracę w TVN - komentuje dziennikarz TVN-u. Popek, choć jest piękną kobietą, to nie należy do ulubienic widzów. Oni, podobnie jak Magdę Mołek, traktują ją z dystansem. Trudno się temu dziwić, bo obie panie robią karierę na siłę. A to od razu widać!

 

Wszystko wskazuje na to, że Anka Popek, jedna z najbardziej nielubianych dziennikarek w branży, mocno wkurzyła TVN. Gwiazda Dwójki, po wczorajszym występie w Tańcu z Gwiazdami, z którego odpadła jako pierwsza, podpadła szefostwu stacji. Nie ma się, czemu dziwić, bo zaproszenie na antenie TVN-u do oglądania konkurencyjnej stacji chyba nie przeszłoby nigdzie. Zwłaszcza w TVP, które za zdradę barw Jedynki wywaliło rok temu Tomka Kammela. Trudno powiedzieć, co kierowało tak naprawdę Popek! Jednak takich rzeczy jak promocja własnego programu się nie robi.

Ta pani chyba strzeliła sobie samobója. Nie ma pojęcia o tym, że nie wypada mówić takich rzeczy na antenie żadnej stacji. Wiadomo nie od dziś, że nie mówi się o konkurencji. Mam wrażenie, że pani Popek chciała się podlizać Dwójce. Ale w ten sposób na pewno nie ma już szans na pracę w TVN- komentuje dziennikarz TVN-u.


Popek, choć jest piękną kobietą, to nie należy do ulubienic widzów. Oni, podobnie jak Magdę Mołek, traktują ją z dystansem. Trudno się temu dziwić, bo obie panie robią karierę na siłę. A to od razu widać!

 

Lubisz wiedzieć, co słychać w showbiznesie? Możesz codziennie dostawać od Plotka maile z najciekawszymi i najświeższymi wiadomościami z życia gwiazd.KLIKNIJ TUTAJ

Anna Popek szaleje w rumbie