Stylistki Edyty Górniak robią karierę!

Porzuciły Edytę dla kariery!

 

Co jest potrzebne, żeby zrobić karierę w świecie mody? Odpowiedź jest prosta: koniecznie należy ubierać gwiazdy i to w dodatku niebanalnie. To się chyba udało Ewie Rubasińskiej i Magdzie Makarewicz.

Obie stylistki odpowiadały za wizerunek Edyty Górniak, co komentowały szeroko media. Stroje piosenkarki interesowały całą Polskę. W końcu Edytę okrzyknięto ikoną mody. Na efekt nie trzeba było długo czekać, bo w atmosferze skandalu, w dużym napięciu wszyscy liczyli na kolejne kreacje Edyty w programie Jak Oni Śpiewają.


Współpraca trzech pań dobiega jednak końca, bo stylistki Edyty znalazły sobie lepszą pracę. Okazuje się, że Ewa Rubasińska i Magda Makarewicz dostały szansę od Polsatu i teraz będą ubierały jurorów i uczestników Fabryki Gwiazd!


Czy będzie tak samo kontrowersyjnie jak w przypadku kreacji Edyty Górniak? Znając możliwości obu pań należy spodziewać się wszystkiego...

 

Lubisz wiedzieć, co słychać w showbiznesie? Możesz codziennie dostawać od Plotka maile z najciekawszymi i najświeższymi wiadomościami z życia gwiazd.KLIKNIJ TUTAJ