Z petem jej do twarzy!

Która aktorka nie rozstaje się z papierosem?
Z petem jej do twarzy! Która aktorka nie rozstaje się z papierosem? Aktorka Lindsay Lohan jest namiętną palaczką i wykorzystuje każdą, nawet najkrótszą przerwę na planie filmowym na to, żeby sobie zapalić Jest takich wiele. Ale królowa może być tylko jedna. Jest nią Lindsay Lohan, którą wręcz trudno byłoby przyłapać bez peta. Aktorka wykorzystuje każdą, nawet najkrótszą przerwę na planie filmowym na to, żeby sobie zapalić. Kiedy pracowała nad serialem "Brzydula Betty" też nie mogła się powstrzymać. Podobnie było podczas zdjęć do najnowszego filmu, w którym zagrała LiLo, "Labour Pains". Ciekawe, czy jak sama będzie w ciąży, to też wszędzie będzie się pojawiać z petem w ustach? Czekamy jeszcze na moment, w którym aktorka będzie miała takie paznokcie - od papierosów - jak Amy Winehouse. 

 

Jest takich wiele. Ale królowa może być tylko jedna. Jest nią Lindsay Lohan, którą wręcz trudno byłoby przyłapać bez peta.

 

Lindsay Lohan

 

Aktorka wykorzystuje każdą, nawet najkrótszą przerwę na planie filmowym, na to, żeby sobie zapalić. Kiedy pracowała nad serialem "Brzydula Betty" też nie mogła się powstrzymać. Podobnie było podczas zdjęć do najnowszego filmu, w którym zagrała LiLo "Labour Pains". Ciekawe czy jak sama będzie w ciąży, to też wszędzie będzie się pojawiać z petem w ustach...

 

Czekamy jeszcze na moment, a którym aktorka będzie miała od papierosów takie paznokcie jak Amy Winehouse...

 

Amy

 

wiemy jak wam, ale nam na dobre odechciało się palić...

 

Amy