Najciekawsze grzywki show-biznesu! Galeria!

Grzywka to ich znak firmowy. Która z nich wygląda najlepiej, która najgorzej?

 

Niektórych z tych gwiazd nie potrafimy sobie nawet wyobrazić w innej fryzurze. Niektóre wyglądają znakomicie, inne co najmniej średnio. Oceńcie sami!

 

Przed wami galeria gwiazd, które spoglądają na nas spod grzywki.

 

 

Grzywki (prawie) od zawsze

 

Joanna Brodzik

Nieważne, czy jest blondynką, czy brunetką - zawsze nosi grzywkę. Dotąd była elegancka i klasyczna. Dziś nieco nowocześniejsza, ale równie urocza.

 

 

Ania Dąbrowska

Dąbrowska to kolejna po Brodzik artystka, która mimo zmiany koloru grzywki w nic innego nie przemieniła. Od czasów Idola, kiedy to Ani ścięto grzywkę, wokalistka wiernie się jej trzyma i przyznać trzeba, że wygląda coraz lepiej.

 

 

Tatiana Okupnik

Czy ktoś kiedyś widział ją bez grzywki? My nie, ale wcale nie musimy, bo z nią Tatiana wygląda świetnie. Grzywka zmienia swój kształt i długość, ale Tatiana jest jej bardzo wierna.

 

 

Monika Głębowicz (Mosqitoo)

Monika również od lat nie rozstaje się ze swoją grzywką i może być z nią kojarzona, gdyż do niedawna była bardzo oryginalna. Monika jako wokalistka zespołu Mosqitoo, grającego muzykę klubową, postanowiła unowocześnić trochę swoją fryzurę i udało jej się to idealnie.

 

 

Reni Jusis

Reni Jusis również ścięła grzywkę, kiedy wkroczyła w świat muzyki klubowej i od kilku lat nie chce się jej pozbywać. Znów nie dziwimy się, bo wygląda bardzo dobrze, ale gdyby we fryzurze Reni zabrakło tego elementu moglibyśmy tego nie zauważyć.

 

 

Marysia Sadowska

Gdyby grzywki pozbyła się ta pani, z pewnością zauważyłby to każdy. Jasne, tlenione włosy i równiutka grzywka to główny znak rozpoznawczy Marysi. Nie wyobrażamy sobie nawet by Marysia zmieniła uczesanie. Marysia to grzywka, grzywka to Marysia!

 

 

Monika Brodka

Od kiedy postanowiła sprawić sobie grzywkę wciąż jest ona obecna w jej uczesaniu. Teraz, przy krótkiej fryzurce, okazuje się ona koniecznością. My jednak woleliśmy Monikę w długich włosach.

 

 

Aneta Kręglicka

Niektórzy z pewnością woleliby, żeby słynna miss nie zakrywała grzywką swojej ładnej buzi. Niestety Aneta Kręglicka od lat pojawia się publicznie z delikatnie zawinięta grzyweczką, która luźno opada na czoło.

 

 

Beata Sadowska

Nowa fryzura prezenterki nie zachwyca. Poprzednia również nie, ale Beata wygląda w niej zdecydowanie lepiej. Pozostał oczywiście wspólny element - grzywka.

 

 

 

Grzywkowe epizody

 

 

Niektóre gwiazdy sprawiły sobie grzywkę dosłownie na chwilę. Kiedy tylko odrosła, nie wracały już do niej. Czy słusznie?

 

Kasia Cerekwicka i Mandaryna

Obie wokalistki w pewnym momencie swojej kariery postanowiły obciąć sobie grzywki. Trzeba przyznać, że wyglądają w nich bardzo podobnie. Obie równie szybko zapuściły włosy. Dlaczego? Naszym zdaniem wyglądały ciekawie.

 

 

 

Na koniec niespodzianka - grzywka niewypał

 

Doda

Królowej ewidentnie coś nie wyszło. Grzywka jest, a niby jej nie ma. Doda wygląda w niej śmiesznie - co najmniej jakby wróciła z osiedlowego salonu fryzjerskiego pod szyldem "U Bożeny".

 

 

 

Zobacz także:

Brunetki czy blondynki? Galeria gwiazd polskich!

Brunetki czy blondynki? Galeria gwiazd zagranicznych!

Rude na topie! Galeria!