Edyta Herbuś wyleci z Polsatu!?

Edyta musi wybrać. Dwójka albo Polsat...

 

Edyta Herbuś triumfuje w Dwójce po tym jak okazała się najlepsza w tańcu w Europie. TVP ponoć już zaczęło rozmowy z tancerką i Marcinem Mroczkiem na temat ich ewentualnej współpracy. Ale na razie nie wiadomo, co z nich wyniknie, bo pogłoski o wspólnym programie Herbuś i Mroczka są mocno przesadzone. Dwójka nie złożyła laureatom tanecznej Eurowizji żadnej konkretnej propozycji, ale dała do zrozumienia, że chce z nimi współpracować. To jednak nie wszystkim się podoba. Polsat, który wypromował Edytę Herbuś jest bardzo niezadowolony z tego, że tancerka miałaby współpracować z Dwójką. Tym bardziej, że żadnej stacji nie byłoby na rękę promowanie konkurencji swoimi twarzami, z którymi Polsat ma podpisane kontrakty.

 

Edyta Herbuś gra w naszym serialu i na pewno tak łatwo nie oddamy jej konkurencji. Tego nie robi przecież ani TVN, a tym bardziej TVP. Dlaczego miałby więc wychodzić przed szereg Polsat? Nie sądzę, żeby ktokolwiek na to się zgodził - opowiada dziennikarz Polsatu.

 

Ostatnio, Herbuś straciła program "Przebojowe Dzieci" w Polsacie. Nic dziwnego, że tancerka może czuć się rozgoryczona i sama będzie chciała odejść ze stacji. Tym bardziej, że poza serialem Tylko miłość nic nie robi. A Dwójka proponuje Edycie współpracę, dzięki której może stać się prawdziwą gwiazdą!