Ania Mucha faworytem "Jak Oni Śpiewają!

Polsat ujawnił, kto najbardziej spodobał się widzom w 4 edycji "Jak Oni Śpiewają"...
Ania Mucha faworytką Najbardziej podoba się widzom. Polsat ujawnił, kto najbardziej spodobał się widzom w 4 edycji "Jak Oni Śpiewają"... Już po pierwszym odcinku "Jak Oni Śpiewają" wiadomo, że największą sympatią widzów cieszy się Ania Mucha. Aktorka wprawdzie nie umie śpiewać, ale nieźle miesza na estradzie i najbardziej podoba się odbiorcom. Ani nie zaszkodziły nawet złośliwe komentarze Eli Zapendowskiej, która najchętniej odesłałaby aktorkę do Ameryki. Mucha podbiła serca Polaków swoimi występem i tym, że potrafiła zachować tak duży dystans do siebie. Aktorka być może nie umie śpiewać, ale na jej kolejne występy czeka cała Polska. Potwierdziły się też informacje Plotka o udziale w show Piotra Rubika.

 

Już po pierwszym odcinku Jak Oni Śpiewają wiadomo, że największą sympatią widzów cieszy się Ania Mucha. Aktorka wprawdzie nie umie śpiewać, ale nieźle miesza na estradzie i najbardziej podoba się odbiorcom. Ani nie zaszkodziły nawet złośliwe komentarze Eli Zapendowskiej, która najchętniej odesłałaby aktorkę do Ameryki.
Mucha podbiła serca Polaków swoimi występem i tym, że potrafiła zachować tak duży dystans do siebie. Aktorka być może nie umie śpiewać, ale na jej kolejne występy czeka cała Polska.

Potwierdziły się też informacje Plotka o udziale w show Piotra Rubika. Kompozytor za chwilę zasiądzie w fotelu czwartego jurora i po latach spotka się z Edytą Górniak. Co z tego wyniknie? Okaże się o 20.00.