Feel w "Fabryce Gwiazd!

Feel był już wszędzie. Teraz pojawi się w "Fabryce Gwiazd"...

 

Plotek jako pierwszy zdradza kulisy Fabryki Gwiazd. Już 19 września o godzinie 20.00 widzowie w całym kraju zobaczą pierwszy odcinek emocjonującego widowiska, w którym weźmie udział 15 młodych wokalistów. Już wiadomo, że do akademii muzycznej, której szefem jest Adam Sztaba, dostanie się tylko 13 uczestników. To właśnie oni będą walczyć przez następne tygodnie o kontrakt płytowy.


O tym, kto odpadnie z programu, na początku zadecydują jurorzy, a dopiero w następnych odcinkach widzowie i sami uczestnicy "Fabryki Gwiazd". Stawka jest wielka, dlatego nikt nie ma złudzeń co do atmosfery, która będzie panować w programie.


W praktycznie każdym odcinku uczniowie akademii, będą śpiewać przeboje zapraszanych gwiazd. W pierwszym zobaczymy zespół Feel . Ale już teraz wiadomo, że Polsat szykuje dużą niespodziankę dla polskich widzów, bo przynajmniej w trzech odcinkach wystąpią trzy zagranicznego gwiazdy dużego formatu. Stacja jednak na razie nie ujawnia kogo zaprosiła do "Fabryki Gwiazd". A Wy kogo byście chcieli zobaczyć?