Bratowa Czarka Pazury też dostała robotę w Polsacie!

Klan Pazurów zaczyna straszyć w polskim show-biznesie. Czarek Pazura wkręcił bratową do Polsatu!
Bratowa Pazury w Polsacie Klan Pazurów zaczyna straszyć w polskim show-biznesie Dorota Chotecka - bratowa Cezarego Pazury - poprowadzi w Polsat Cafe program "Baby Room", w którym zajmie się urządzaniem dziecięcych pokoi Jeszcze tylko Szwagier, kuzynka i sąsiadka Czarka Pazury nie mają pracy w Polsacie. Jeśli jednak dobrze pójdzie, to niedługo im też przypadnie jakaś ciepła posadka w ulubionej stacji aktora. Jak dowiedział się Plotek, kolejna osoba z klanu Czarka dostała swój program w Polsat Cafe. Dorota Chotecka, która jest bratową aktora poprowadzi od października własny show "Baby Room". Formuła programu Choteckiej jest prosta, bo aktorka będzie urządzać dziecięce pokoje. Pomysł jest bardzo interesujący i na pewno spodoba się widzom stacji. Trzeba też wierzyć w to, że Dorota nie prędko zniknie z anteny telewizyjnej. Bo w przyszłości mogłaby też urządzić pokoik dla dzieci swojej przyszłej szwagierki Edyty Zając. Dziewczyna Pazury jest przecież młoda i z pewnością w przyszłości będzie chciała urodzić dziecko Czarkowi. A formuła programu na pewno pozwoliłaby też na to, żeby urządzić zgrabny pokoik dla malucha Pazurów. W ten sposób rodzina nie tylko miałaby na koszt stacji efektowny pokoik, ale i zaoszczędziłaby trochę kasy. I jak mówi stare porzekadło wszystko zostałoby w rodzinie... znowu.

 

Szwagier, kuzynka i sąsiadka Czarka Pazury jeszcze nie mają pracy w Polsacie. Ale jeśli dobrze pójdzie, to niedługo im też przypadnie jakaś ciepła posadka w ulubionej stacji aktora. Jak dowiedział się Plotek, kolejna osoba z klanu Czarka dostała swój program w Polsat Cafe. Dorota Chotecka, która jest bratową aktora poprowadzi od października własny show "Baby room".

 


Formuła programu Choteckiej jest prosta, bo aktorka będzie urządzać dziecięce pokoje. Pomysł jest bardzo interesujący i na pewno spodoba się widzom stacji. Trzeba też wierzyć w to, że Dorota nie prędko zniknie z anteny telewizyjnej. Bo w przyszłości mogłaby też urządzić pokoik dla dzieci swojej przyszłej szwagierki Edyty Zając.

 

 


Dziewczyna Pazury jest przecież młoda i z pewnością w przyszłości będzie chciała urodzić dziecko Czarkowi. A formuła programu na pewno pozwoliłaby też na to, żeby urządzić zgrabny pokoik dla malucha Pazurów. W ten sposób rodzina nie tylko miałaby na koszt stacji efektowny pokoik, ale i zaoszczędziłaby trochę kasy. I jak mówi stare porzekadło wszystko zostałoby w rodzinie... znowu.


Zobacz także:

 

Edyta Zając nie zagra w filmie Czarka!

Pazura wkręcił Edytę do reklamówki. Foto!

Pazura kazał Polsatowi zatrudnić swoją dziewczynę!