Polsat nie chce Agaty Paskudzkiej!

Agata Paskudzka-Rubik marzy o karierze w mediach. W Polsacie jej nie zrobi...

 

Agata Paskudzka-Rubik znana z tego, że jest żoną Piotra Rubika nie zrobi prędko kariery w mediach. Mimo, że ma nazwisko, to Polsat nie padł przed żoną kompozytora na kolana i nie zatrudni jej w żadnym z programów. Młoda adeptka dziennikarstwa ma wielkie aspiracje do tego, żeby zostać gwiazdą telewizji. Ale jak dowiedział się Plotek, Paskudzka w stacji nie jest mile widziana. Wbrew plotkom Polsat nie uległ ani urokowi Agaty, ani wielkości jej męża.

 

Nie ma takiej możliwości, żeby Agata pracowała dla naszej stacji. Najpierw musi skończyć studia, a potem dopiero zacząć szukać pracy- opowiada dziennikarka Polsatu.

 

To dość dziwne. Stacja jest niekonsekwentna, bo dała robotę Edytce Zając, zatrudniając ją w Polsat Cafe. A przecież wiadomo, że dziewczyna Czarka Pazury studiuje zarządzanie i tak naprawdę nie ma żadnego pojęcia o pracy w mediach. Jak widać Piotrek musi mieć gorsze chody od Czarka Pazury. Na pocieszenie Agacie został staż w Super Expressie, który gazeta proponuje od zaraz. Trudno się temu dziwić, bo w końcu brukowiec, będzie miał informacje o dokonaniach wybitnego kompozytora z pierwszej ręki.