Kogo oni przypominają?

Sprawdź co łączy nowych uczestników "Jak oni śpiewają" z gwiazdami poprzednich edycji programu.

 

Nadchodzi kres wszystkich programów rozrywkowych z gwiazdami. Nieważne czy tańczą, jeżdżą na lodzie, czy śpiewają... W Polsce kończą się gwiazdy, które mogłyby prezentować swoje talenty. W dodatku coraz częściej zauważamy, że osoby występujące w programach, czy to wyglądem, czy swoimi dokonaniami, łudząco przypominają uczestników z poprzednich edycji show.

 

Plotek postanowił wziąć pod lupę program "Jak oni śpiewają". Zobaczcie jakich starych uczestników show przypominają nam Ci aktualni.

 

 

Krągłe piękno - Elżbieta Romanowska i Joanna Liszowska

 

Dwie aktorki, dwie blondynki, obie nie najszczuplejsze, choć Elżbieta zdecydowanie pulchniejsza. Co nam się w nich podoba? Że obie są pełne seksapilu i energii - uśmiechnięte i drapieżne.

 

 

Sam seks - Alżbeta Lenska i Natasza Urbańska

 

Obie piękne i seksowne. Natasza swoimi skąpymi strojami i wygibasami zrobiła na mężczyznach wielkie wrażenie. Pewien wspólny element odnajdujemy także w barwie głosu pań, z tym, że Natasza i tak ma pod tym względem miażdżącą przewagę nad Alżbetą. Pozostaje więc postawić na urodę. Czy aktorka zdobędzie swoimi wdziękami serca panów?

 

 

Trochę egzotyki - Ola Szwed i Patrycja Kazadi

 

Dwie młode aktoreczki, które na pierwszy rzut oka łączy przede wszystkim kolor skóry. Są młode, atrakcyjne i nowoczesne. Dobrze, że występują w programach rozrywkowych. Zawsze miło popatrzeć na świeżą krew i młode talenty.

 

 

Młodości czar - Monika Mrozowska i Joanna Jabłczyńska

 

Kolejne młode i urocze dziewczyny. Obie znane głównie z telewizyjnego "kina familijnego". Joasia swoją karierę zaczynała przecież w zespole Fasolki, a potem pojawiała się w serialach i filmach dla dzieci. Monika zaś od lat gra w serialu "Rodzina zastępcza". Dziś są już dorosłe i naprawdę znacznie wolimy dziewczyny od zaprezentowanych poniżej podstarzałych amantów.

 

 

Podstarzali amanci - Jerzy Zelnik i Piotr Polk

 

Zastanawiamy się, dlaczego w ogóle stacje telewizyjne proponują im udział w show i kto na nich głosuje? W końcu nie ma na co - obaj zazwyczaj siedzą na krzesełkach i śpiewają, a raczej recytują, wolne piosenki o miłości. Na kogoś to działa?

 

 

Mdłe panienki - Katarzyna Galica i Aleksandra Woźniak

 

Dwie przeciętne i mało znane aktorki, które nie zachwycają i nie budzą większego zainteresowania. Są mdłe i nieciekawe, przez co, według nas, jeszcze bardziej do siebie podobne.

 

 

Pseudo przystojniaki - Łukasz Dziemidok i Andrzej Nejman

 

Ci dwaj, to męski odpowiednik wyżej przedstawionych pań. Pseudo amanci, pseudo przystojniaki i pseudo rock'and'rollowcy. Przypominają nam idoli dla ubogich, choć niestety swoją zwyczajnością i nijakością mogą wzbudzać sympatię.

 

 

Słowiańskie nie-gwiazdy - Karolina Nowakowska i Aneta Zając

 

Nic nie mamy do tych pań. Obie są ładne i zgrabne, ale nie oszukujmy się - do miana gwiazd jeszcze im daleko!

 

 

 

Oni nie są zbyt podobni, ale idą tą samą drogą:

 

Od tańca do śpiewu - Żora Korolyov i Edyta Herbuś

 

Tancerz ewidentnie idzie śladami Herbuś. Chyba pozazdrościł jej sukcesu. Obojga wypromowało show "Taniec z gwiazdami". Później jako amatorzy zagrali w serialach, dzięki czemu mogą sobie dziś pośpiewać. Edycie nie szło to najlepiej, z Żory też Krzysztofa Krawczyka nie będzie, ale braki wokalne mogą nadrabiać układami choreograficznymi i seksownymi ruchami na scenie.

 

 

Liczy się show - Ania Mucha i Michał Koterski

 

Do Ani już od pierwszego odcinka show przylgnęła etykietka showmanki. Wygłupia się, parodiuje innych - dokładnie tak samo jak Michał Koterski w poprzedniej edycji programu. No, ale co innego można robić, kiedy śpiewać się kompletnie nie potrafi?

 

 

Zobacz także:

Żora Korolyov: Anna Mucha zrobiła show! Wideo!

Kasia Sowińska wyleciała z "Jak Oni Śpiewają"!

Mucha pokazała goły biust! Foto!