Monika Brodka chce mieć własny show!

Gwiazda po woli wychodzi z ukrycia. I już snuje plany o wielkim powrocie...

 

Wbrew temu, co piszą brukowce Monika Brodka wcale nie zrezygnowała z kariery. Jej nowa piosenka nagrana ze zespołem Silver Rocket pnie się do góry. A jak tak dalej pójdzie, to piosenkarka ma murowany przebój na swoim koncie. To jednak nie wszystkie niespodzianki, które zaplanowała Monika. Jak dowiedział się Plotek piosenkarka szykuje się do powrotu z własnym albumem, który ukaże się w przyszłym roku. Jego promocji będzie towarzyszyć wyjątkowa trasa koncertowa, w której Monika chce wykorzystać swój dorobek filmowy.

 

Monika bardzo zapaliła się do filmowania i robienia zdjęć. Od czasu, gdy tylko rozpoczęła naukę w szkole fotografii zmieniło się jej całkowicie nastawienie do pracy na estradzie. Chce w przyszłym roku pokazać fanom swoje filmy i zdjęcia. Jeszcze nie wiadomo, jak to będzie zorganizowane pod względem technicznym. Ale w przyszłym roku koncerty Moniki mają być bardziej widowiskowe- opowiada koleżanka piosenkarki.

 

Brodka ponoć od dłuższego czasu myślała o tym, żeby pokazać szerszej publiczności swoje prace. Jak widać, teraz marzenie piosenkarki się spełni i niebawem fani Moniki poznają ją z zupełnie innej strony.