Ola Kwaśniewska weźmie ślub, ale w przyszłym roku...

Para chce w końcu uporządkować swoje sprawy...

Plotek pierwszy odkrył tajemnicę Oli Kwaśniewskiej , która jest już po zaręczynach z Wojtkiem Szuchnickim dlatego czujemy się w obowiązku informować was o dalszych planach pary. Wiadomo, że Ola i Wojtek chcą się pobrać, ale z pewnością nie w tym roku. Kwaśniewska chce najpierw uporządkować swoje sprawy zawodowe i dopiero potem pomyśli o ślubie. Być może stanie się to już na początku przyszłego roku. Nieoficjalnie wiadomo, że Kwaśniewska prowadzi rozmowy z Polsat Cafe w sprawie pracy.
Rozmowy się przeciągają. Obie strony być może dojdą do porozumienia i wtedy pojawi się oficjalna informacja na ten temat. Stacja jest zainteresowana współpracą z Olą Kwaśniewską. Wiem o tym, bo w tej chwili prowadzone są rozmowy też z innymi gwiazdami- opowiada dziennikarka Polsatu.

Jak widać Ola Kwaśniewska ma głowę na karku. I choć ślub z Wojtkiem jest dla niej bardzo ważną sprawą, to najpierw chce zatroszczyć się o przyszłość. I dobrze, bo w końcu nawet najgłębsza miłość musi mieć dobre podstawy finansowe.