Edyta Zając pilnuje Czarka!?

Wszędzie są razem. Nawet w pracy Czarka...

 

To naprawdę wielkie uczucie. Edyta Zając musi naprawdę kochać swojego chłopaka, bo nie odstępuje Cezarego Pazury na krok. Dziewczyna aktora jest nim tak zafascynowana, że jeździ po całym kraju za swoim ukochanym. Parę widziano już m.in. we Wrocławiu, Iławie, w Trójmieście. Wszędzie tam, gdzie Czarek występuje zawodowo. Znajomi aktora twierdzą, że to uczucie jest bardzo klaustrofobiczne, bo Edytka po prostu pilnuje swojego chłopaka.

To ich sprawa, co robią. Ale, żeby jeździć z chłopakiem po całym kraju to już chyba przesada. W każdym związku powinno być trochę wolności, a Czarek raczej nie ma do niej zbyt wielu okazji- opowiada koleżanka aktora.

Edyta Zając musi mieć swoje powody do tego, żeby spędzać tak dużo czasu z chłopakiem. Być może jej miłość jest aż tak wielka, że nie może żyć bez Czarka. Poza tym Pazura musi być również bardzo zadowolony z tego, że dziewczyna jeździ z nim po kraju. Zresztą oboje są świadomi, że ich związek nie będzie się wszystkim podobał. Dlatego Edytko - głowa do góry!