"Mam Talent"- przebojem jesieni?

TVN odlicza godziny do wielkiej premiery show "Mam Talent". Stacja liczy na sukces, ale czy się nie przeliczy...?

 

Ten program zyskał wielką popularność na całym świecie. I w końcu dotarł do Polski, dzięki staraniom TVN-u, który jesienią postanowił szukać talentów. Formuła nowego show Mam Talent jest na tyle pojemna, że w programie zobaczymy m.in. osoby śpiewające, tancerzy, a nawet akrobatów.


Jeśli ktoś liczy na to, że dziś wieczorem zobaczy widowisko na żywo, to może się rozczarować. Przez kilka tygodni TVN, będzie pokazywał filmiki z eliminacji do programu, a dopiero miesiąc później, rozpoczną się transmisje na żywo.


TVN stawia sobie wysoko poprzeczkę, bo emisję tego programu zaplanowano na sobotnie wieczory, niespełna pół godziny po rozpoczęciu nadawania polsatowskiego Jak Oni Śpiewają.

Czy udział w show Agnieszki Chylińskiej i Kuby Wojewódzkiego przyciągnie widzów przed telewizory? TVN liczy na sukces. Piosenkarka zaś na to, że Polacy sobie przypomną o niej i na wiosnę pobiegną do sklepów po nową płytę Chylińskiej.

Trochę to smutne, że coraz więcej artystów zamiast śpiewać występuje w - często głupkowatych - programach. Niestety, nawet najbardziej zapaleni fani seriali mają poważny kłopot, żeby rozpoznać, kim są te gwiazdy. Program być może wypromuje kolejne twarze, które później pojawią się w Tańcu z Gwiazdam lub w "Jak Oni Śpiewają". A to tylko potwierdza teorię, że w Polsce prawdziwych gwiazd nie ma.